Trendy: #Grannyhair

Trendy: #Grannyhair

Trendy: #Grannyhair

Kiedyś maskowałeś siwe włosy pod farbą, dzisiaj możesz nosić je z dumą. Nawet trendsetterki farbują się dzisiaj na siwo. Moda na #Grannyhair rządzi.

Jeśli podążasz za trendami, zapewne odwiedzasz targi staroci, w garderobie masz swetry z frędzlami i nosisz kapelusze boho. Ale żeby farbować włosy na siwo? Kiedyś na widok pierwszego siwego włosa każda kobieta biegła do fryzjera. Jak się jednak okazuje, dzisiaj siwe włosy mogą być powodem do dumy! Przynajmniej te specjalnie zafarbowane na siwo. Trend rozpoczęła w 2013 roku Rihanna, teraz jednak moda wprost eksplodowała! Do listy umyślnie siwych trendsetterek należą m.in. supermodelka Cara Delevingne, aktorka Dascha Polanco czy piosenkarka Ellie Goulding. Na siwo przefarbowała się też Lady Gaga. Wszystkie panie chętnie dzielą się swoimi siwymi stylizacjami w mediach społecznościowych i zachęcają swoje fanki do siwego szaleństwa. Podkreślają, że czują się w tym kolorze wyjątkowo seksownie i kobieco.

Skąd moda na siwiznę? Za #Grannyhair czyli babcinymi włosami nie kryje się żadna filozofia. To nie jest zaplanowana kampania społeczna, mająca pomóc kobietom zaakceptować świadomość mijającego czasu. Większość wielbicielek #Grannyhair twierdzi, że to po prostu nowy sposób na farbowanie włosów, który po prostu fajnie wygląda. Podkreślają też zgodnie, że gdyby zobaczyły u siebie prawdziwie siwy włos, natychmiast wyrwałyby go z głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.