Trendy 2019 – jeansy z wysokim stanem

fot. mat.pras./Levi’s

Jeansy z wysokim stanem stają się coraz modniejsze. A wysokość stanu kobiecych dżinsów szybuje ostatnio w górę. Na wiosnę/lato 2019 osiągnie swój szczyt.

Nowe Levi’s® Ribcage jeans z ich ponad 30 centymetrowym stanem, to rekord – nigdy wcześniej Levi’s® nie wypuścił kobiecych spodni z wyższym stanem, a produkuje je z powodzeniem od lat 30. XX wieku. Prekursorską użytkowniczką denimu byłą utalentowana Katharine Hepburn. Aktorka, silna kobieta, która zawsze miała swoje zdanie, co nie zawsze podobało się współpracującym z nią wytwórniom filmowym. Wielokrotna laureatka Oscara, która swoją pierwszą złotą statuetkę otrzymała za pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie Poranna chwała z 1933 roku. Trendsetterka?

Wieczne jeansy

Katharine Hepburn przetarła szlaki wszystkim kolejnym pokoleniom kobiet, które pokochały dżinsową wygodę na co dzień. Czy to miłośniczka stylu vintage, grunge’owa dziewczyna wyciągnięta żywcem z lat 90. czy współczesna zainteresowana modą użytkowniczka Instagrama – każda z nich odnalazła i wciąż odnajduje w dżinsowej kolekcji Levi’s® coś dla siebie.

Wysoki stan Levi’s® Ribcage to nie tylko wyznacznik dzisiejszych trendów. To również synonim wyjątkowości i okazja do celebrowania własnego, niepowtarzalnego stylu. Spodnie z linii Levi’s® Ribcage to połączenie świeżości i współczesności. Celebrują codzienność i inspirują się estetyką klasycznych Levi’s® 501®, jednocześnie mrugają okiem w kierunku personalizacji, z której znany jest Levi’s®.

Z prostymi nogawkami i wyraźnymi zaszewkami w pasie Levi’s® Ribcage to krój idealny – podkreślając talię wyszczupla sylwetkę, a wysoki stan podtrzymując dolną partię pleców unosi pośladki. Spodnie z linii Levi’s® Ribcage to modowa odpowiedź na potrzeby dzisiejszych, świadomych siebie kobiet, które poszukując współczesnych, wygodnych spodni na co dzień chcą pozostać wiernymi klasycznemu i doskonale znanemu stylowi marki Levi’s®.

 – “Spodnie z linii Levi’s® Ribcage posiadają najwyższy stan w historii marki. Dzięki ich autentycznemu i nowatorskiemu krojowi oraz silnej inspiracji latami 90. i klasycznymi Levi’s® 501® przypadną do gustu wszystkim kobietom poszukującym czegoś współczesnego, ale z wyraźnym nawiązaniem do historii i tradycji denimu” — Karyn Hillman, Global Chief Product Officer of Levi’s Strauss & Co.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.