Trend – ubrania z futrem

fot. mat.pras. Never Ever

Kolejny sezon obserwujemy wielki powrót futer! Z biegiem czasu i wraz ze wzrostem popularności ekologicznego stylu życia, sztuczne futro stało się jednym z nielicznych ubrań, w którym materiał syntetyczny jest o wiele bardziej pożądany od naturalnego.

Dzisiejsze futra powracają w nowym wydaniu. Przede wszystkim są sztuczne, kolorowe i bardziej rockowe. Nowoczesne techniki farbowania pozwoliły uzyskać niesamowite kolory i kombinacje wzorów, co zachęciło wielu projektantów do wykorzystania ich w swoich kolekcjach. Kolorowe futra to jeden z wiodących trendów sezonu jesień-zima 2018/19. Królowały na wybiegach największych domów mody począwszy od długich pastelowych futrer, po oversize’owe płaszcze z dużymi futrzanymi kołnierzami. W NEVER EVER znajdziesz nie tylko kurtkę z futrzanymi nadgarstkami czy kamizelkę z długim fioletowym włosiem, ale także wełniane płaszcze z okazałymi kołnierzami w kontrastowych, energetycznych barwach. NEVER EVER jak zwykle doskonale bawi się trendami. To dlatego bluzy w biało-czarną pepitkę zyskały futrzane rękawy w print moro, w dwóch wersjach kolorystycznych. Postaw na futrzane dodatki, które będą ciekawym i ożywczym akcentem każdej stylizacji! 

Krótkie futra najlepiej zestawiać z dopasowanym dołem – postaw na spodnie rurki, cygaretki, boyfriendy oraz ołówkowe spódnice. Pamiętaj, że futrzana kamizelka to hit tego sezonu! Noś ją do kozaków i zwiewnych sukienek lub dresów i sneakersów. Kolorowe, sztuczne futro to strzał w dziesiątkę i świadomy wybór mody przyjaznej naturze.

Propozycje marki Never Ever

ALEXANDER - 899 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.