Tajemniczy charms od Pandora

Tajemniczy charms od Pandora

Tajemniczy charms od Pandora

Bransoletka z charmsami to flagowy produkt firmy Pandora, ale charmsa Winniper nie możesz tak po prostu kupić w sklepie.

W popularnym kształcie serca, dziecięcego wózka czy może gwiazdy  – wielokolorowe bransoletki Pandora z charmsami noszą kobiety na całym świecie. To ulubiona biżuteria wielu Pań. Małe, misternie wykańczane zawieszki często symbolizują najważniejsze wydarzenia w życiu właścicielek, które kolekcjonują je przez wiele lat. Nie zniechęcają ich nawet wysokie, albo bardzo wysokie ceny, chętnie „polują” też na charmsy produkowane w limitowanych kolekcjach, a potem chwalą się w mediach społecznościowych swoimi zdobyczami.

Nie wszystkie charmsy kupisz jednak za pieniądze. Jest przynajmniej jeden, który musisz zdobyć własną pracą. Jak zdradzili ostatnio przedstawiciele Pandora (w wywiadzie z Good Housekeeping), istnieje tajna zawieszka, którą dostają wyłącznie osoby zatrudnione w sieci. To tajemniczy charms o nazwie Winniper. Jest nazwany na cześć duńskiego małżeństwa Winnie i Pera Enevoldsen, którzy w 1982 roku założyli małą firmę Pandora. Jej osobliwy wygląd ma odzwierciedlać politykę firmy. To połączenie trzech ważnych i symbolicznych zwierząt: lwa (symbolizującego dumę i pracę w zgranym zespole), żyrafę (oznaczającą, że Pandora patrzy dalej i wyżej niż inni) i pszczołę, owada o delikatnych skrzydłach, a mimo to potrafiącego wznieść się w powietrze.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.