Szminka od księżniczki

Szminka dla księżniczki

Fot: serwis prasowy LASplash cosmetics

Zachwycona wynikami sprzedaży szminek Harrego Pottera, LA Splash Cosmetics postanowiła iść za ciosem. Na rynku zadebiutowała właśnie nowa seria produktów. Inspiracją zostały tym razem księżniczki Disneya.

Zna je każdy. Były motywem wielu produktów: książek, ubrań, biżuterii. Księżniczki przerabiano, postarzano, zmieniano im figury. Pokazywano jak wyglądałyby gdyby były prawdziwe. Zawsze spotykały się z dużym zainteresowaniem, nie tylko dziecięcych widzów. Nic więc dziwnego, że LA Splash wybrało właśnie je na nowe szminki. Znajdziemy tu 12 różnych wersji: bogatych czerwieni, miękkich beży i zabawnych róży. Firma gwarantuje, że każda kobieta znajdzie kolor właśnie dla siebie. W oficjalnym oświadczeniu rzecznik firmy zapewnił, że kolor utrzyma się na ustach przez minimum 8 godzin. Żadna księżniczka nie będzie musiała więc wychodzić z balu przed końcem.

Całość już spotkała się z żywym zainteresowaniem blogerek, które jako pierwsze przetestowały szminki Disneya i wyraziły swoją aprobatę. I chociaż niektórzy zarzucają LA Splash Cosmetics, że przygotowała całość pod raczej bardzo młodego odbiorcę, kolekcja bez wątpienia powtórzy los tej poprzedniej.

Jedna szminka kosztuje 14 USD. Znajdzie się w niej kolor dla ciebie?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.