Szczotka Tangle Teezer The Ultimate do wykańczania fryzur

fot. mat.pras.

Masz rano duży problem ze spięciem, związaniem włosów? Kosmyki odstają, a żaden grzebień ani szczotka nie pomaga? Tangle Teezer przedstawia nową szczotkę z rączką, która pomoże zrobić idealnego koka czy kucyka – The Ultimate.

Na początku przypomina dużej jajko, z długimi ząbkami. A potem zamienia się w naszego zbawiciela. Szczotka Tangle Teezer The Ultimate powstała po to, by pomóc Ci w codziennej walce z niesfornymi włosami. Posiada wyjątkową konfigurację ząbków – długich i krótkich – osadzonych bardzo gęsto, po to by złapać każdy kosmyk i ustawić go w pożądanej przez nas pozycji.

Za jej pomocą w bardzo łatwy i prosty sposób zrobisz kucyka, koka czy inne fryzury, które wymagają wygładzenia, objętości i rozjaśnienia. Szczotka nadaje naszym włosom blasku, a jednocześnie idealnie je rozczesuje! Świetnie poradzi sobie nawet z włosami polakierowanymi, mokrymi czy kręconymi. Jeśli wolisz włosy rozpuszczone – szczotka nada im objętości, podnosząc je od nasady. Dzięki niej możesz również wykonać idealny tapir!

Jest pierwszą szczotką przeznaczoną do wykańczania i stylizacji fryzur, z której korzysta się tak miło! Posiada rączkę, która sprawia, że nie wyślizguje się z ręki podczas jakichkolwiek, nawet trudnych manewrów.

fot. mat.pras.

Cena ok. 50 zł. Dostępna w Hebe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.