Masaż oczyszczający i ujędrniający w jednym

foreo3

fot. mat. prasowe

LUNA 3 łączy ultra delikatne i higieniczne oczyszczanie z ujędrniającym masażem o różnorodnej intensywności, dopasowanym do kondycji i wieku skóry. Tak jak poprzednie modele, LUNA 3 dostępna jest w trzech wersjach: dla skóry wrażliwej, normalnej i mieszanej.

LUNA 3 to trzecia generacja szczoteczki sonicznej do twarzy. Ma jeszcze większą powierzchnię czyszczącą, a silikonowe wypustki są bardziej miękkie i o 30% dłuższe niż te w poprzednich modelach. Dzięki temu docierają do trudnodostępnych miejsc oraz dokładnie oczyszczają pory.

Szczoteczka soniczna jest w pełni kontrolowana przez aplikacje FOREO,  która dodatkowo podpowiada, w jaki sposób wykonać masaż twarzy dla najlepszego i najbardziej skutecznego efektu. Poprzez aplikację można programować szczoteczkę i zmieniać intensywność pulsacji. Szczoteczka ma 16 poziomów pulsacji, które możemy dostosować do kondycji, czy wieku skóry. 8000 sonicznych pulsacji na minutę gwarantuje 99,5% skuteczności oczyszczania.

Funkcja masażu ukierunkowana jest na poszczególne strefy twarzy: owal, okolice oczu, kontur ust oraz szyję. Masaż za pomocą szczoteczki ujędrnia i odmładza, a także poprawia absorbcję produktów do pielęgnacji takich jak serum czy krem. Ultra higieniczny i bezpieczny dla skóry silikon klasy medycznej, nie powoduje podrażnień.

Szczoteczka ma super wytrzymałą baterię – jedno ładowanie wystarcza na ok. 650 zastosowań. Aplikacja posiada funkcję „Find my LUNA”, dzięki czemu zawsze odnajdziemy swoją szczoteczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.