Szampon Furterer do włosów blond

fot. o-you.pl

Furterer Okara Blond – tak brzmi pełna nazwa szamponu i jeśli masz włosy blond lub rozjaśnione na blond, to szczerze polecam ten kosmetyk.

Po pierwsze szampon jest mega wydajny. Po drugie ładnie pachnie kwiatami. Po trzecie nie splątuje włosów. Po czwarte nie obciąża ich. Nie zawiera silikonów. Po piąte dba o kolor i nie daje mu tak łatwo zżółknąć. Podkreśla jasne pasma i nadaje im miłego dla oka blasku. Włosy są miękkie i miłe w dotyku. Same zalety, no może oprócz ceny. 48 zł za 200 ml to sporo, ale jestem skłonna powiedzieć, że jest wart tych pieniędzy.

Rozjaśniane włosy często tracą elastyczność, sprężystość. Stają się suche i matowe. Mam wrażenie, że ten szampon hamuje ten proces. Regeneruje je po ingerencji fryzjera, podtrzymuje kolor. Wręcz rozjaśnia go, co ma duże znaczenie w przypadku włosów farbowanych, które często zaczynają brzydko żółknąć. Jest bardzo delikatny, więc można go stosować codziennie. I jeszcze dopowiem, że szampon zawiera jedynie składniki naturalne. A jego ważną aktywną substancją jest ekstrakt z okary bogatej w aminokwasy. Pewnie niejedna z was wykorzystuje okarę w swojej kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.