Świetne gadżety od Laura Conti

fot. mat.pras. Laura Conti

Prezentujemy dwa fajne gadżety marki Laura Conti. Milutką gąbeczkę do makijażu oraz silikonowy uchwyt do lakieru. Z nim pomalujesz paznokcie nawet pod namiotem.

Laura Conti by AJK gąbeczka do makijażu 3D

Innowacyjna gąbka do nakładania korektora, podkładu, rozświetlacza, pudru oraz wszelkich kremowych kosmetyków do makijażu. Jest bardzo delikatna i przyjemna w dotyku. Dzięki niej uzyskasz perfekcyjny makijaż 3D, bez widocznych granic między kosmetykami, bez smug i zacieków.

Sposób użycia:

  • gąbkę namaczamy w wodzie (chłodniejsza dodatkowo odświeży twarz)
  • starannie wyciskamy nadmiar wody
  • nakładamy na gąbkę kosmetyk
  • aplikujemy na twarz ruchem stęplującym, wklepując produkt w skórę, szersza część służy do nakładania podkładu na większą powierzchnię twarzy, wąską końcówką możemy nałożyć korektor w okolice oczu oraz skrzydełek nosa
  • po użyciu gąbeczkę myjemy specjalnym płynem do akcesoriów, mydłem w płynie lub szamponem

Cena 15,99 zł

Laura Conti by AJK „Diament” silikonowy uchwyt na lakier

Diament – uchwyt na lakier do paznokci zakładany jak pierścionek. Bardzo elastyczny, pasuje na każdy palec. Utrzymuje buteleczki w różnych kształtach i rozmiarach. Stabilna konstrukcja i antypoślizgowe wnętrze diamentu zabezpiecza lakier przed przemieszczaniem się. Idealny dla kobiet będących w ciągłym ruchu. Ułatwia malowanie paznokci nawet pod namiotem. Dodatkowa zaleta: używając dwóch Diamentów jednocześnie możesz malować paznokcie dwoma kolorami lakieru!

Cena 19,99 zł

Gadżety Laura Conti dostępne są w sklepie internetowym coloris.sklep.pl i w drogeriach Rossmann.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.