Święta z Caudalie

fot. mat.pras. Caudalie

Na święta – Sources de Caudalie. Prezentujemy zestawy, które przywodzą na myśl ciepłą atmosferę zimowych dni.

Boże Narodzenie w Bordeaux to dla mnie powrót do źródeł, do miejsce, w którym wszystko się zaczęło. To okazja, aby wysunąć na pierwszy plan wartości, którymi się kierujemy od chwili założenia Caudalie. W tym roku wymyśliliśmy zestawy eko, aby każdy mógł dać w prezencie coś unikatowego, a zarazem przyjaznego środowisku” – Mathilde Thomas.

Zestawy Caudalie:

WODA ROZŚWIETLAJĄCA Niezbędnik pięknie rozświetlonej cery

Woda Rozświetlająca to końcowy etap pracy wizażystów. Nie ma nic lepszego, jeśli chcesz błyskawicznie rozświetlić cerę. Wygładza rysy i ściąga pory. Tę uniwersalną mgiełkę, pełną olejków eterycznych i wyciągów z rzadkich roślin, stosuje się jako uzupełnienie pianki oczyszczającej i maseczki detoksykującej instant, aby wydobyć naturalny blask skóry.

• Woda Rozświetlająca – 100 ml

• Pianka Oczyszczająca – 50 ml

• Maseczka Detoksykująca Instant – 15 ml

Cena: 144,50 PLN

PREMIER CRU Kompletna pielęgnacja przeciw starzeniu

Premier Cru to ekskluzywny zestaw wszystkich opatentowanych przez Caudalie składników, globalnie i efektywnie zwalczających oznaki starzenia się, idealnie i błyskawicznie podkreślający piękno skóry. Obrzęki i cienie pod oczami stają się mniej widoczne w chwilę po nałożeniu kremu pod oczy dzięki zawartym w nim perłowym i srebrnym pigmentom. Zestaw zawiera także serum i krem Premier Cru pełne najlepszych składników czynnych, które wszechstronnie walczą z oznakami starzenia się.

• Premier Cru Krem pod Oczy – 15 ml

• Premier Cru Serum – 10 ml

• Premier Cru Krem – 15 ml

Cena: 215zł

VINOSOURCE Intensywnie nawilżający duet S.O.S.

Najważniejsze składniki aktywne linii Vinosource pochodzą z winnicy i winogron. Nawilżają każdą cerę, nawet najwrażliwszą. Nawadniające serum S.O.S. to nawilżający opatrunek przeznaczony do stosowania przez cały rok. Dla cery bardzo odwodnionej mamy delikatny, aksamitny Krem S.O.S. intensywne nawilżenie. Stosuje się go po nałożeniu serum. Natychmiast przynosi uczucie komfortu.

• Serum S.O.S Nawilżające Vinosource – 30 ml

• Krem s.o.s intensywne nawilżenie Vinosource – 25 ml

Cena: 116,90zł

VINOPERFECT Specjaliści od przebarwień

Serum rozjaśniające przebarwienia i glikolowy krem na noc przeciw przebarwieniom to idealny duet, który zagwarantuje, że Twoja cera od samego rana będzie bardziej świetlista. Zawierają one winiferynę – substancję opatentowaną przez Caudalie, 62 razy skuteczniej rozświetlająca cerę niż witamina C(1). Doskonale je uzupełnia nowy, rozjaśniający brązowe plamki krem do rąk przeciw przebarwieniom.

• Serum Rozjaśniające Przebarwienia Vinoperfect – 30 ml

• Glikolowy krem na noc przeciw przebarwieniom Vinoperfect – 15 ml

• Krem do Rąk Przeciw Przebarwieniom Vinoperfect – 30 ml

Cena: 188,20zł

RESVERATROL [LIFT] Zestaw trzech błyskawicznie liftingujących produktów

Krem Kaszmir – efekt współpracy Caudalie i doktora Davida Sinclaira z Harvard Medical School – działa odżywczo i intensywnie koryguje zmarszczki. Ten leciutki w dotyku kosmetyk jest jak druga skóra. Kompletną codzienną pielęgnację zapewni stosowanie go łącznie z serum ujędrniającym i balsamem liftingującym okolice oczu. Ten zestaw niezwykle oryginalnych produktów naturalnie przywraca skórze jędrność.

• Krem kaszmir liftingujący Resveratrol [Lift] – 50 ml

• Serum Ujędrniające Resveratrol [Lift] – 10 ml

• Balsam Liftingujący Okolice Oczu Resveratrol [Lift] – 5 ml

Cena: 174,70zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.