Świeczki Harrego Pottera od Primark

Świeczki Harrego Pottera od Primark

Fot: claralara6

Dopóki J.K. Rowling nie napisze kolejnej książki, Hogwart oficjalnie nie przyjmuje uczniów. Atmosferę słynnej szkoły magii możesz jednak wprowadzić do swojego domu za pomocą specjalnej świeczki.

Od premiery książki Harry Potter i Insygnia Śmierci (ostatniej powieści z cyklu o Harrym Potterze) upłynęło już 10 lat, ale saga wciąż ma rzesze fanów na całym świecie.  Prawdziwi Potterheads (jak nazywają się wielbiciele Harrego) spotykają się na zjazdach na całym świecie (organizowanych oczywiście w zamkach), aktywnie działają w sieci, tropią każdy przedmiot kolekcjonerski wystawiony na sprzedaż. Chętnie korzystają na tym różne firmy, które od lat zarabiają na sprzedaży gadżetów grube miliony.

Tak jak Primark. W przeszłości Primark sprzedawał całą gamę produktów związanych z motywem czarodzieja. W ofercie firmy były m.in. biżuteria (kto oprze się medalionowi z sekretną mapą huncwotów za kilkanaście złotych), kubki czy lampy. Teraz Primark chce przyciągnąć wielbicieli sławnego czarodzieja specjalnymi świeczkami z motywem sagi J.K. Rowling. W ofercie znajdziesz 5 różnych świeczek, dedykowanych domom w Hogwart, do których przydzielała przyszłych czarodziejów Tiara Przydziału. Każda ma inny kolor i zapach. Świeczka Gryffindor to połączenie wanilii i miodu. Dla Slytherin przewidziano kombinację róży, gardenii i piżma. Ravenclaw pachnie kaszmirem,  Hufflepuff paczulą i imbirem. Jedna świeczka kosztuje ok. 30 zł. Sądząc z tego jak wyprzedawały się poprzednie produkty Primark z Harrym Potterem, chętnych z pewnością nie zabraknie.

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.