Suchy szampon L’biotica – błyskawiczne odświeżenie

fot. mat.pras. L’biotica

Suchy szampon to szybkie odświeżenie włosów, nadanie im przyjemnego zapachu oraz zwiększenie objętości fryzury. Wspaniale, gdy nie mamy pod ręką wody.

Słona lub chlorowana woda, skwar lejący się z nieba, szalone koloryzacje i co wieczór inna stylizacja. W wakacje nasze włosy nie mają łatwo. A niektóre wyjazdy są dla nich prawdziwą szkołą przetrwania.

Festiwale muzyczne, obozy pod namiotem, biwakowanie w głuszy bez dostępu do bieżącej wody. To sytuacje, w których ciężko o wieloetapową pielęgnację, a czasami nawet zwykłe mycie staje się wyzwaniem.

Właśnie dlatego w wakacyjnej kosmetyczce dobrze mieć suchy szampon. Te lekkie i pięknie pachnące produkty pozwalają oczyścić i odświeżyć włosy oraz skórę głowy w kilka chwil, bez użycia wody. Wystarczy silnie potrząsnąć pojemnik, spryskać włosy partiami z odległości ok. 20 cm, wmasować szampon we włosy i po odczekaniu chwili wyczesać je, by pozbyć się nadmiaru kosmetyku.

Ten prosty zabieg pozwala przedłużyć uczucie komfortu pomiędzy myciami włosów. Świetnie sprawdza się również jako podstawa szybkiej reanimacja grzywki, w chwili gdy pozostałe partie włosów nie wymagają jeszcze odświeżenia.

Suchy szampon to również sprytny sposób na zwiększenie objętości włosów. Kosmetyki te lekko i trwale unoszą pasma u nasady i dodają im puszystości, eliminując wrażenia przyklapnięcia.

Należy jednak pamiętać, że suche szampony nie są w stanie w pełni zastąpić klasycznego mycia i ich pielęgnacji z wykorzystaniem masek oraz odżywek. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby swoją ulubioną linię kosmetyków BIOVAX uzupełnić o suchy szampon i stosować go w ekstremalnych sytuacjach.

W ofercie L’biotica dostępne są suche szampony z czterech linii: BIOVAX Botanic, BIOVAX Opuntia Oil & Mango, BIOVAX Limited Węgiel Aktywny & Acai Amazońskie oraz BIOVAX Limited Japońska Wiśnia & Mleko Migdałowe. Dwa ostatnie produkty można kupić wyłącznie w sieci Rossmann.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.