Suche szampony Radical

Jak sprawić, by nieumyte włosy były świeże a dodatkowo odpowiednio zadbane? Wystarczy sięgnąć po innowacyjne suche szampony pielęgnacyjne marki RADICAL – dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych włosów!

Suche szampony wybawią cię z opresji. Niezapowiedziani goście, a ty masz przetłuszczone włosy. Z suchym szamponem wystarczy kilka minut, by doprowadzić je do ładu. 

Szampony RADICAL łączą w sobie niezwykłą moc naturalnego skrzypu polnego ze skutecznością innowacyjnych składników takich jak: Trichogen, Diatomit, Niacynamid. Dzięki temu gwarantują nie tylko ekspresowe odświeżenie, ale też doskonałą pielęgnację włosów przetłuszczających się, cienkich i delikatnych lub zniszczonych i osłabionych. Warto je mieć zawsze przy sobie – w szufladzie w pracy, w kosmetyczce, torebce czy walizce.

Suchy szampon do włosów przetłuszczających się EKSTRA ŚWIEŻOŚĆ

Suchy szampon do włosów przetłuszczających Radical to doskonały kosmetyk do pielęgnacji włosów wymagających natychmiastowego odświeżenia. Jego skuteczna formuła oparta na wyselekcjonowanych składnikach takich jak: ekstrakt ze skrzypu i szałwii, Niacynamid, Sebum Control System, nie tylko oczyszcza i intensywnie odświeża, ale również zmniejsza wydzielanie sebum i skłonność włosów do przetłuszczania się. Suchy szampon wydłuża świeżość kosmyków aż do 24h. Preparat przywraca włosom lekkość, zwiększa objętość fryzury i nadaje włosom przyjemny, świeży zapach! Cena 13 zł/180 ml.

Suchy szampon do włosów cienkich i delikatnych MEGA OBJĘTOŚĆ

Suchy szampon do włosów cienkich i delikatnych Radical zapewnia wsparcie i ekspresową rewitalizację włosom osłabionym i pozbawionym objętości. Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym takim jak: ekstrakt ze skrzypu i bawełny, Diatomit, Absolute Volume Boost, prosto i szybko oczyszcza skórę głowy i włosy pomiędzy standardowym myciem. Jednocześnie przywraca im lekkość i świeżość oraz unosi je u nasady, dodając spektakularnej objętości – jak po wizycie u fryzjera! Cena 13 zł/180 ml.

Suchy szampon z odżywką do włosów zniszczonych i osłabionych 2w1 FORMUŁA WZMACNIAJĄCA

Suchy szampon do włosów zniszczonych i osłabionych Radical to idealne i innowacyjne rozwiązanie pozwalające oczyścić i odświeżyć włosy bez użycia wody i kilku preparatów. Zamiast tego mamy jeden kosmetyk, który poprawi kondycję włosów i ich wygląd, a jego bogata formuła bazująca na staranie dobranych składnikach takich jak: Trichogen, ekstrakt ze skrzypu, olej jojoba, Sebum Control System, Ultra Light Booster, zapewni wielokierunkowe działanie. Suchy szampon skutecznie oczyszcza skórę głowy i włosy u nasady, błyskawicznie dodaje im objętości i zapewnia intensywną dawkę świeżości. Dodatkowo odżywia i wzmacnia włosy, przywracając im witalność i atrakcyjny wygląd. Cena 13 zł/180 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.