Stroje kąpielowe, które wybrała Maffashion

Maffashion

fot. mat. pras. Tezenis

Lato to kolor, a kolor-blok to najmodniejsze hasło sezonu! Ambasadorka marki Tezenis – Maffashion wybrała już swoje ulubione stroje kąpielowe na ten sezon.

Tegoroczna kolekcja strojów kąpielowych Tezenis to towarzyszące klasycznym odcieniom delikatne tkaniny i włókna przyciągające wzrok zaskakującym efektem, który wyróżnia nową kolekcję strojów kąpielowych: od jednoczęściowych – wciąż bardzo modnych – do trójkątnych bikini, aż po popularne opaski.

Owocowe wzory podkreślające śródziemnomorski wygląd czy zwierzęce nadruki w zdecydowanym, modnym stylu – są to motywy ożywiające nowe kolekcje strojów kąpielowych marki Tezenis. Dołączają do nich również dwukolorowe kontrasty, maxi lub mini motywy kwiatowe z eksplozją kolorów, a także stale obecne paski inspirowane stylem vintage.

W kampanii billboardowej Tezenis, ambasadorka marki prezentuje najnowszą kolekcję strojów kąpielowych. Kampania wystartowała w największych miastach w Polsce oraz w mediach społecznościowych z początkiem czerwca. Kostiumy kąpielowe wybrane przez Maffashion oznaczone będą specjalną metką „Wybór Maffashion”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.