STR8 Go for Great

fot. mat.pras.

„GO FOR GREAT” to nowe motto marki STR8. Inspiruje i motywuje do działania wszystkich mężczyzn. 

STR8 prezentuje nowe oblicze, począwszy od szaty graficznej opakowań, nowej linii zapachowej, innowacyjnych formuł i funkcjonalności, aż po wybór międzynarodowego Ambasadora marki – światowej sławy koszykarza NBA – Giannisa Antetokounmpo.

Eleganckie i wyjątkowo męskie czarne opakowania zapachów marki STR8, wyróżniają się kolorowym monogramem, co pomaga w ich identyfikacji. Informacja na temat nut zapachowych, umieszczona na opakowaniu, przyda się przy wyborze tego ulubionego, a dopracowane detale opakowania, czerń i aksamit nadają im luksusowego i oryginalnego charakteru.

RISE to świeży i elegancki zapach, pobudzający do działania, dodający energii i siły do pokonywania codziennych trudów i wspinania się na wyżyny. Wyjątkowy zapach RISE zbudowany jest na wielu płaszczyznach, co pozwala na odkrywanie w nim coraz to nowych nut:

  • Nuty głowy to Mandarynka, Cytryna, Kardamon
  • Nuty serca to Zioła, Melon, Mięta
  • Nuty głębi (bazy) to Bursztyn, Drzewo Cedrowe oraz Sandałowe.

Cena 65,99 zł/ 100 ml

AHEAD to soczyście pikantny i wyrazisty zapach dla mężczyzn, którzy chcą podążać za swoimi marzeniami i nie boją się wyznaczania sobie ambitnych celów. Ten ciepły, otulający zapach to wyjątkowa mieszanka aromatycznych ziół i przypraw z soczystymi owocowymi nutami.

  • Nuty głowy to Bergamotka, Lawenda, Pieprz
  • Nuty serca to Gałka muszkatołowa, Gerania, Kwiat pomarańczy
  • Nuty głębi (bazy) to Drzewo Cedrowe, Irys, Wanilia.

Cena 65,99 zł/ 100 ml

Uzupełnieniem tych wyjątkowych serii zapachowych są: wody po goleniu, dezodoranty, żele pod prysznic. Stosowanie pełnej gamy kosmetyków STR8 RISE i AHED wzmacnia efekt i potęguje trwałość zapachu.

Kosmetyki serii STR8 dostępne są w sieciach drogeryjnych, super i hiper marketach oraz w sklepach kosmetycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.