Stół na Wielkanoc – jak udekorować

 

fot. Fyrklövern – zestaw Victoria

Jak udekorować wielkanocny stół, by był wyjątkowy? Piękna porcelana, szkło, sztućce muszą być okraszone prostymi dekoracjami. Wystarczy drobny akcent, by poczuć atmosferę tych świąt.

Mogą to być jajka, ptasie gniazdko, zielone listki czy bazie. Ważne, by to, co położymy na stole, symbolizowało wiosnę. Będą cudowną dekoracją na wielkanocnym stole. A jeśli połączymy je z piękną porcelaną, efekt będzie zachwycający. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji porcelanowych kolekcji skandynawskiej firmy Fyrklövern. Na pewno Wam się spodobają.

fot. Fyrklövern – zestaw Diamond

Zastawa DIAMOND zdobiona ręcznie 18-karatowym złotem lśni na stole niczym najpiękniejsza biżuteria, a diamentowe inspiracje można odnaleźć w każdym, nawet najmniejszym elemencie serwisu. Królewski blask porcelany w połączeniu z kryształowymi szklankami oraz kieliszkami do wina z unikalnej kolekcji szkła CRYSTAL DIAMOND to kwintesencja elegancji i luksusu. Wytworny charakter świątecznego posiłku podkreślą świeże kwiaty i subtelne wielkanocne stroiki.

Nowoczesna, a jednocześnie niezwykle wytworna porcelana VICTORIA to spełnienie marzeń o romantycznej i rodzinnej atmosferze, towarzyszącej nam podczas Świąt Wielkiej Nocy. Unikalne wzornictwo w połączeniu z subtelnym, wijącym się jak wstęga na białej porcelanie dekorem z 18-karatowego złota, idealnie komponują się ze szlachetnością białego obrusu, tworząc klasyczną i elegancką kompozycję. Tak przygotowany świąteczny stół, ozdobiony kolorowymi kwiatami i pisankami, to pełna harmonii zachwycająca obietnica wyjątkowej, niezapomnianej świątecznej atmosfery.

fot. Fyrklövern – zestaw Sonja

Niezwykle romantyczna pastelowa aranżacja świątecznego stołu oddaje cudowne ciepło, bliskość i urok wspólnych chwil. Serwis SONJA – nowość zainspirowana złotą rocznicą ślubu norweskiej pary królewskiej: Sonji i Haralda, to piękno i wdzięk kwiatów ślubnego bukietu, odwzorowane na śnieżnobiałej porcelanie o ręcznie malowanym, platynowym brzegu. Zastawa MOMENTS została zaprojektowana, aby celebrować pasję życia oraz niekończącą się miłość do rodziny. Czas Wielkanocy to wyjątkowy moment, który daje wyraz tym wspaniałym uczuciom, a piękna porcelana i odświętnie przystrojony stół zapewniają im elegancką i , doniosłą oprawę. Ponadczasowy design, eleganckie połączenie szarości, bieli i pastelowego różu, ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł stworzą pełną subtelności i wyrafinowania wielkanocną aranżację.

fot. Fyrklövern – zestaw Moments

Radosne wiosenne świętowanie zyska piękną oprawę, gdy nakryty z wyjątkową dbałością stół ozdobimy bukietami świeżych kwiatów. W poszukiwaniu wytworności i wyjątkowej elegancji doskonale sprawdzi się ekskluzywny serwis CELEBRATION o lekko falistym kształcie, ozdobiony subtelnym, ręcznie nanoszonym wzorem z platyny w eleganckim odcieniu błyszczących szarości, którego niezwykła finezja dopełni całości wielkanocnej aranżacji.

fot. Fyrklövern – zestaw Celebration

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.