Detox i SPA dla skóry

Detoksykujące zabiegi odnowy biologicznej oczyszczą ciało z toksyn, a umysł ze stresu. Harmonii i wyciszenia doświadczysz  dzięki nowej linii tołpa® spa detox.

Żyjemy coraz szybciej i coraz intensywniej. Jemy w biegu, nie dosypiamy, pracujemy na pełnych obrotach od rana do nocy, ze znajomymi spotykamy się on-line, a nie przy kawie. Brakuje nam czasu na pielęgnację duszy, a co dopiero mówić o ciele. Życie pod ciągłą presją i nieustający stres mają też wpływ na kondycję i wygląd naszej skóry. Powodują jej odwodnienie, zwiększoną wrażliwość, szary i zmęczony koloryt oraz przyspieszone starzenie komórkowe na skutek działania wolnych rodników i uszkodzeń DNA. Hormon stresu, kortyzol, niszczy kolagen odpowiedzialny za jędrność i młodość skóry, a osłabiona bariera hydro-lipidowa przepuszcza więcej szkodliwych czynników, takich jak zanieczyszczenia, smog i toksyny. Błędne koło… Stop. Wyłącz się. Powiedz „off” pośpiechowi i stresowi. Pozwól sobie i swojej skórze na pełen detoks.

Relaksacja i detoksykacja

Kosmetyki z nowej linii tołpa® spa detox dbają nie tylko o Twoją skórę. Ich formuły zawierają naturalne olejki eteryczne z lawendy, geranium, szałwii, petitgrain, ylang-ylang, bergamotki, werbeny, limonki, paczuli, cytryny. Dzięki niezwykle przyjemnym zapachom i działaniu aromaterapeutycznemu pozwalają one na odprężenie i rozluźnienie całego organizmu, uwalniając je od stresu i napięcia.

Olejki eteryczne wspomagają też działanie wyjątkowego składnika, jakim jest borowina tołpa®, nazywana „czarnym złotem” – od której zaczęła się historia marki tołpa®. Oprócz właściwości regeneracyjnych ma ona silne działanie detoksykujące – jest formą naturalnej odnowy biologicznej. Redukuje dyskomfort powstały w wyniku przeciążenia, przemęczenia i stresu, wspomaga proces regeneracji naskórka, odtoksycznia, zwalcza wolne rodniki i pielęgnuje skórę. Pobudza przemianę materii i usprawnia krążenie, dzięki czemu dostarcza komórkom więcej tlenu i składników odżywczych. W efekcie skóra zyskuje paliwo, by sprawniej działać i usuwać na zewnątrz wszystko, co zbędne. Borowina pomaga też spalać zbędną tkankę tłuszczową i redukować cellulit.

 W kosmetykach tołpa® stosowany jest oczyszczony wodny wyciąg borowiny. Aż 7 dni potrzeba, aby otrzymać tak skoncentrowany wyciąg w opatentowanym procesie ekstrakcji. Obecne w wyciągu kwasy huminowe mają właściwości przeciwzapalne i bakteriostatyczne, jednocześnie poprawiają kondycję skóry, zapobiegając utracie jej elastyczności i intensywnie ją nawilżając. Usuwają też toksyny i zwiększają wchłanianie pozostałych składników aktywnych.

W linii zastosowanie znalazły również naturalne substancje złuszczające (sól morska, piasek wulkaniczny, łupiny orzecha włoskiego) oraz naturalne oleje i masła (macadamia, shea). Receptury są przyjazne dla skóry wrażliwej – hypoalergiczne, bez alergenów, sztucznych barwników, silikonów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu. Dzięki temu masz pewność, że oczyszczając skórę z toksyn nie dostarczasz jej innych szkodliwych substancji.

Kiedy czujesz, że wszystko jest za szybko, za dużo i za bardzo, postaw na prosty spa detox dla ciała i umysłu w zaciszu swojej łazienki.

Linia tołpa® spa detox obejmuje pięć detoksykujących i regenerujących kosmetyków do ciała:

1. tołpa: spa detox – harmonia, peeling do odnowy przed snem, 42 g, ok. 8 zł
2. tołpa: spa detox – relaks, kąpiel borowinowa do odnowy biologicznej 83% borowiny tołpa®,
300 ml, ok. 27 zł
3. tołpa: spa detox – dobra energia, krem-mus pod prysznic na poranne przebudzenie, 300 ml,
ok. 25 zł
4. tołpa: spa detox – relaks, masło do ciała, 250 ml, ok. 27 zł
5. tołpa: spa detox – wyciszenie, sól do kąpieli po ciężkim dniu, 60 g, ok. 8 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.