Solo Soprani. Kochaj, śmiej się i spełniaj marzenia!

Nowa kolekcja zapachów Solo Soprani jest stworzona dla osób, które wiedzą, jak żyć z pasją, odwagą i kreatywnością. Dla marzycieli, którzy lubią wyobrażać sobie kolorowe horyzonty lub własne emocje. By przekaz był zrozumiały i wyrazisty, opakowania pokryto wyrazistymi symbolami i kolorami, które sięgają do języka tatuażu i emocji.

Dream

Jego symbol to lot balonem. To lot do świata marzeń, bez celu, ale z odwagą, tak jak to zapamiętaliśmy z okresu dzieciństwa.
Dream to zapach kwiatowy, pikantny
Nuty głowy: bergamotka, mandarynka, kwiat jabłoni, kardamon
Nuty serca: biała róża, kwiaty bzu, peonia, kwiaty lnu
Nuty bazy: piżmo, bursztyn, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe
Wyrafinowany i delikatnie pikantny kwiatowy zapach , w istocie delikatny jak marzenie, ale rozpalający wyobraźnię. Akordy nut serca, to delikatne połączenie kwiatowe, prowadzące w kierunku nowych horyzontów, podobnych do lekkiej bryzy. Spotkanie nut drzewnych i bursztynowych rozwija delikatną i wysublimowaną sensualność zapachu.

Love

Jego symbol to dwa serca zjednoczone w miłości. Miłość to sens życia, daje siłę i energię do działania, jest istotą życia.
To zapach szyprowy, owocowy, gourmand
Nuty głowy: jabłko, bergamotka, mandarynka, malina
Nuty serca: jaśmin, ylang ylang, frezja
Nuty bazy: piżmo, bursztyn, wanilia, patchouli
Love jest uwodzicielski i wyjątkowo kobiecy. Owocowe nuty są splecione z prowokującym bukietem białych kwiatów, tworząc w ten sposób urok zapachu pełnego miłości. Zniewala i odkrywa najsilniejszą broń – kobiecość.

Smile

Jego symbol to słońce z uśmiechem. Uśmiech rozświetla twarz, jak też rozpromienia każdy nowy dzień. Bądź szczęśliwy i uśmiechaj się! Dzień bez uśmiechu jest stracony.
Smile To zapach kwiatowy, owocowy, piżmowy
Nuty głowy: bergamotka, mandarynka, gruszka, cassis
Nuty serca: jaśmin, głóg, drzewo różane, frezja
Nuty bazy: piżmo, bursztyn, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe
Smile to świeży koktajl cytrusów i promienne owocowe nuty, które natychmiast odsłaniają ciepłe i słoneczne aspekty zapachu. Kwiatowy bukiet ożywiają akordy serca: drzewo różane, frezja, głóg, i sprawiają, że zapach jest jak uśmiech. Zapach osiąga punkt kulminacyjny, gdy rozwija się piżmo, bursztyn i drzewo cedrowe.
Wszystkie te zapachy łączy jeden wspólny symbol − jaskółka, która trzyma wstążkę z nazwą zapachu. Oznacza ona wolność i pozytywne zmiany.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.