Smak, który wygrywa! Ruszył wakacyjny konkurs Profi dla blogerów

wakacyjny konkurs Profi dla blogerów

Fot: mat. pras.

W lipcu wystartował konkurs dla blogerów pod hasłem „Smak, który wygrywa”, w którym do wygrania są aż trzy nagrody główne – weekendowe pobyty SPA dla dwojga, w luksusowym hotelu Narvil oraz pięć nagród wyróżniających – koszy piknikowych z zestawem produktów Profi.

Konkurs jest organizowany za pośrednictwem serwisu Zblogowani.pl i skierowany jest do blogerów. Trwać będzie do końca wakacji tj. do 31 sierpnia br.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przedstawić w blogowym wpisie jak produkty Profi umilają wakacyjny czas, na wyjazdach, pod namiotem, na żaglach czy na letnim pikniku lub w domowej kuchni. Uczestnicy konkursu mogą do wyboru: zaprezentować produkty Profi w kontekście wynikającym z tematu konkursu, opracować autorską stylizację z zastosowaniem produktów Profi
i udokumentować ją na zdjęciu albo opracować autorski przepis na potrawę z produktem Profi
i udokumentować powstałe potrawy na zdjęciu. W realizacji zadania konkursowego wykorzystać można dowolne produkty Profi dostępne w sklepach na terenie całego kraju.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie: http://zblogowani.pl/akcja/smak-ktory-wygrywa
…………………………………………………………………………………………………
Wielkopolska Wytwórnia Żywności Profi

Czołowy na polskim rynku producent żywności. To znana i popularna marka, zbudowana w całości na polskim kapitale. Czerpiąc z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji żywności, przygotowuje gotowe do spożycia, wysokiej jakości dania, których wyjątkowy smak zamykany jest w wygodnych i bezpiecznych opakowaniach. Nowoczesna technologia produkcyjna, niezawodna jakość produktów, a także liczne nagrody rynkowe sprawiają, że Profi cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem konsumentów w Polsce i za granicą. Więcej informacji na stronie www.profi.com.pl i www.kochamzupy.pl.

Teraz na wakacje Profi poleca swoje zupy i pasztety! Zabierz ze sobą w podróż produkty, które nie wymagają lodówki.
Zyskaj więcej czasu dla siebie!  Dowiedz się więcej na http://profi.com.pl/pasztety/#pasztety-wielkopolskie oraz http://profi.com.pl/zupy/#zupy-gotowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.