Słuchawki Jabra Elite Active 45e

słuchawki Jabra

fot. mat. prasowe

Jabra rozszerza portfolio produktów o Elite Active 45e – wytrzymałe sportowe słuchawki douszne z gwarancją bezpiecznego dopasowania

Te wodoodporne słuchawki douszne wyposażono w zaczep na ucho o ulepszonej konstrukcji, która zapewnia bezpieczne dopasowanie i komfort podczas noszenia. Zaprojektowano je z myślą o muzyce, połączeniach i sporcie. Słuchawki douszne są idealnym kompanem do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Dzięki otwartej konstrukcji, która umożliwia przenikanie dźwięków otoczenia, można być świadomym tego, co dzieje się wokół. To funkcja bardzo pożądana przez wielu użytkowników.

Dzięki Elite Active 45e można natychmiast połączyć się z Alexa *, Siri® lub Google Assistant ™, aby wykonać różne czynności za pomocą poleceń głosowych. Dwumikrofonowa technologia zapewnia skuteczną redukcję szumów. Bogatszy i mocniejszy dźwięk to zasługa 12 mm głośników.

Aplikacja Jabra Sound + pozwala dostosować profile muzyczne, wybrać asystenta głosowego, śledzić stan naładowania baterii. Bateria zapewnia do 9 godzin pracy na jednym ładowaniu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.