Sinskin – kosmetyki do makijażu

SINSKIN przełamuje zasady. Szminka? Tak! Ale jako róż do policzków! Rozświetlacz? Tak! Ale na usta. Każda powieka w innym kolorze? Dlaczego nie!

Marka SINSKIN to semi-profesjonalne kosmetyki do makijażu, dla tych, które zajmują się makijażem zawodowo oraz dla tych, których przygoda z makijażem dopiero się zaczyna. W szerokiej gamie produktów znalazły się wszystkie kosmetyki, pędzle i akcesoria niezbędne do wyposażenia profesjonalnego i amatorskiego kufra oraz stworzenia zarówno klasycznego, jak i kreatywnego, nowatorskiego makijażu. Kosmetyki powstały we współpracy z profesjonalistami i wizażystami na podstawie wieloletnich obserwacji zmieniających się tendencji makijażowych oraz potrzeb współczesnych kobiet.

SINSKIN jest marką, w której każda kobieta odkryje swój must have – mówi Adam Prządka, Head of Artistry SINSKIN. – Chcemy udowodnić wszystkim kobietom, że semi-profesjonalne produkty do makijażu nie muszą być zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych wizażystek.

Make up to sposób na wyrażenie siebie, dlatego aby się w nim odnaleźć, każda kobieta powinna sama tworzyć zasady. To co wyróżnia te kosmetyki, to to, że mają szerokie spektrum zastosowań. Zachęcają do odważnych makijażowych kreacji i do stosowania kosmetyków w nieoczywisty sposób. Kredka do ust z powodzeniem może tworzyć kreskę podkreślającą oko, a cień w płynie nałożony na usta, da wyrazisty i odważny efekt.

#CREATENEWRULES to hasło marki, które jest jednocześnie zaproszeniem do zabawy makijażem. SINSKIN namawia do przełamywania wszelkich konwencji oraz do wyrażania siebie w sposób, który podpowiada nam wyobraźnia. Nie istnieją żadne granice – kreatywność gra tutaj główną rolę.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.