Rytuał młodości z SERUM SERUM SERUM

serum do twarzy

fot. mat. prasowe

Po wakacjach skóra często jest odwodniona i przesuszona, potrzebuje silnej dawki substancji, które szybko poprawią jej stan. Na ratunek przychodzi SERUM SERUM SERUM od FOREO, które działa trójfazowo – odżywia, nawilża i odmładza.

Serum, a dokładniej Kapsułki Młodości od FOREO, to połączenie przeciwutleniaczy z nawilżającym kwasem hialuronowym, które odnawiają, ujędrniają i odżywiają skórę. Zawarta w mikrokapsułkach formuła, bogata jest w skwalan, pomagający zwalczać wolne rodniki oraz stymulujący produkcję kolagenu. Kiedy najlepiej po nie sięgnąć? Jeśli mamy skórę suchą lub odwodnioną przez zmiany temperatury, nadmierne opalanie, nieodpowiednie oczyszczanie, a także złą dietę. Pojawia się wtedy uczucie ściągnięcia, podrażnienia, skóra traci blask.

Serum najlepiej łączyć z odmładzającym masażem za pomocą LUNY 3, aby składniki aktywne mogły docierać w głąb skóry i jeszcze bardziej ją odżywiać. Podczas codziennego ok. 5-minutowego masażu twarzy możemy wymodelować jej owal. LUNA 3 wraz z dedykowaną aplikacją wskazuje, jak wykonać masaż liftingujący. Wykonany rano, likwiduje opuchliznę i sprawia, że cera nabiera blasku. Stosowany przed snem sprawia, że składniki aktywne lepiej się wchłaniają, skóra w trakcje snu szybciej się regeneruje i dotlenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.