Serum do włosów na letnie upały – Bioxsine

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich wypadania. Jak radzić sobie z tą sytuacją? Marka Bioxsine na ciepłe miesiące proponuje ultralekkie serum do włosów. Nie tylko zahamuje ono wypadanie włosów, ale jednocześnie pomoże zwiększyć ich objętość oraz poprawić strukturę.

Co zrobić, gdy żar leje się z nieba, ułożenie fryzury jest praktycznie niewykonalne, na dodatek mamy tendencję do przetłuszczania się włosów i na domiar złego zauważyliśmy, że nasze włosy zaczęły wypadać? Nie wpadać w panikę, tylko zastosować produkt zapobiegający ich wypadaniu o konsystencji na tyle lekkiej, że nie obciąży fryzury.

Taką propozycję ma dla nas marka Bioxsine. Wyjątkowe serum w formie lekkiej pianki. Produkt należy aplikować po umyciu włosów pomiędzy ich podzielone pasma, pozostawiając na minimum półtorej minuty do wchłonięcia. Można także delikatnie wmasowywać go w skórę, pobudzając w ten sposób mikrokrążenie, a tym samym zwiększając absorpcję cennych składników zawartych w serum.

Tak samo jak w przypadku wszystkich produktów Bioxsine, za skuteczność piankowego serum walczącego z wypadaniem włosów, odpowiada zawarty w nim Biocomplex B11 – unikalna ziołowa formuła stworzona przez naukowców marki. Wielkim atutem tej wersji serum jest fakt, że podczas wcierania w skórę głowy nadaje odpowiednią strukturę i objętość włosom u nasady. Dzięki temu odbija je od skóry, pomagając uzyskać pożądany wygląd oraz delikatnie wymodelować. Dodatkowo pokrywa je ochronną powłoką chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi.

Cena ok. 45 zł.

Do nabycia na www.bioxsine.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.