Seria wzmacniająca włosy Olejek rycynowy & Migdał od Garnier

fot. Garnier

Połączenie olejku rycynowego i ekstraktu z migdałów to doskonały sposób na wzmocnienie włosów i pielęgnację skóry głowy. To dlatego te składniki stały się podstawą do stworzenia przez markę Garnier serii kosmetyków.

Olejek rycynowy to naturalny składnik zawierający wysokie stężenie kwasów tłuszczowych Omega 9 i Omega 6. Posiada właściwości zmiękczające, odżywcze i nawilżające. Zapobiega łamaniu się włosów, odżywia je i sprawia, że stają się naturalnie lśniące i miękkie.

Migdał stanowi naturalne źródło minerałów, witamin z grupy B, witaminy E, przeciwutleniaczy, białka, kwasów tłuszczowych Omega 3 oraz składników odżywczych. Zawarte w nim składniki naturalnie stymulują wzrost włosów i zapobiegają ich łamliwości. Dzięki temu włosy są odżywione, wzmocnione, miękkie i pełne blasku.

Aktywny tryb życia sprawia, że nasze włosy wymagają codziennej pielęgnacji. Trening, ważne spotkanie, kolacja z przyjaciółmi, długo wyczekiwana randka. Włosy muszą wyglądać świeżo i pięknie. Delikatne działanie produktów Botanic Therapy Olejek Rycynowy & Migdał i naturalne ekstrakty z olejków i roślin sprawią, że będziesz chętnie sięgać po kosmetyki każdego dnia. Aby zapewnić swoim włosom odpowiednią pielęgnację przynajmniej raz w tygodniu zastosuj odżywczą maskę Olejek Rycynowy & Migdał. Codzienną stylizację uzupełnij o olejek w kremie z tej samej serii.

W serii dostępne są 4 produkty:

  • szampon 13,99 zł/400 ml
  • odżywka 11,99 zł/200 ml
  • maska 19 zł/300 ml
  • krem bez spłukiwania 19,99 zł/200 ml

    fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.