Seria antybakteryjna od Bandi

fot. mat.pras.

Pandemia skłoniła polskie marki do opracowania w ekspresowym tempie antybakteryjnych preparatów do rąk. Do trendu dołącza marka Bandi, która wypuszcza na rynek antybakteryjną serię, a w niej: żel, mydło i krem.

Pielęgnacyjny żel do rąk ANTYBAKTERYJNY

Pielęgnacyjny żel do odświeżania i codziennej higieny dłoni bez konieczności użycia wody. Wspomaga regenerację przesuszonego naskórka, nawilża, redukuje ilość bakterii znajdujących się na powierzchni skóry. Dobrze się rozprowadza, także w miejscach takich jak przestrzenie między palcami. Niewyczuwalny na skórze już po 20 sekundach od nałożenia.

Efekty:

 • odświeżona skóra
 • zredukowana ilość bakterii znajdujących się na skórze
 • zregenerowany i nawilżony przesuszony naskórek

Składniki aktywne: CICA, oczar wirginijski, bioferment z kukurydzy, koncentrat antybakteryjny (naturalna substancja aktywna o właściwościach przeciwbakteryjnych. Wysoka skuteczność koncentratu pozwala na jego zastosowanie w preparatach kosmetycznych, których celem jest ograniczenie rozwoju drobnoustrojów). Cena – 25,90 zł/230 ml.

Pielęgnacyjne mydło nawilżające ANTYBAKTERYJNE

Delikatne dla skóry mydło do codziennej higieny dłoni. Łagodne substancje myjące nie wpływają na przesuszenie naskórka. Wzbogacone o skuteczne składniki antybakteryjne oczyszcza oraz redukuje ilość bakterii z powierzchni skóry. Pozostawia dłonie odświeżone i gładkie w dotyku. Nawilża i odbudowuje barierę lipidową naskórka.

Efekty:

 • oczyszczone i odświeżone dłonie
 • nawilżona i odbudowana bariera lipidowa naskórka
 • zredukowana ilość bakterii znajdujących się na skórze

Składniki aktywne: DermoClear, aloes, gliceryna, łagodna betaina. Cena – 15,90 zł/230 ml

Regenerujący krem do rąk ANTYBAKTERYJNY

Krem intensywnie regenerujący do codziennej pielęgnacji dłoni. Przeciwdziała szorstkości jak również „pękaniu” naskórka. Wygładza, uelastycznia oraz silnie nawilża skórę. Wzbogacony w kwas migdałowy oraz koncentrat z olejku drzewa herbacianego działa przeciwbakteryjnie. A silnie nawilżający mocznik oraz natłuszczający olej migdałowy chronią przed przesuszeniem. Polecany dla skóry wymagającej regeneracji i silnego nawilżenia, także szorstkiej i skłonnej do pękania.

Efekty:

 • zregenerowana i silnie nawilżona skóra dłoni
 • wygładzony naskórek
 • skóra bardziej miękka i delikatna
 • zredukowana szorstkość i „pękanie” naskórka
 • działanie przeciwbakteryjne

Składniki aktywne: kwas migdałowy, koncentrat z olejku drzewa herbacianego, mocznik, olej migdałowy. Cena – 14,90 zł/50 ml

Produkty dostępne na www.bandi.pl

Uwaga!!!

10% ze sprzedaży produktów antybakteryjnych BANDI zostanie przekazane personelowi medycznemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.