Samarité już w Polsce

fot. mat.pras.

Marka Samarité wchodzi na rynek Polski. Podstawę skuteczności kosmetyków stanowi zawarta w nich unikalna kompozycja 33 aptecznych ziół, którą znajdziemy również w Supreme Balm – wyjątkowym naturalnym balsamie do ciała i twarzy w którym nie znajdziemy wody!

Samarité Supereme BalmTajemnica SAMARITÉ to pradawna receptura przekazywana z pokolenia na pokolenie, która została dostosowana do wymagań współczesnego świata. Zawiera ona nie tylko bogactwo najpotężniejszych naturalnych składników aktywnych, ale również biotechnologicznie zaawansowane substancje najnowszej generacji. Swoje zaskakujące efekty marka zawdzięcza oryginalnym, naturalnym recepturom, wysokowartościowym substancjom aktywnym oraz połączeniu wielowiekowej wiedzy i najnowocześniejszej technologii.

W Samarité Supreme Balm odnajdziemy unikalną kompozycję 99% składników naturalnych. Jego wyjątkowość to także ultraskoncentrowana i ultrawydajna formuła pozbawiona wody. Balsam jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, szybko się wchłania. Możemy zastosować go na 33 sposoby m.in.: jako produkt do ciała, twarzy, krem pod oczy, odżywkę na końcówki włosów, krem na suche miejsca wymagające specjalnej troski jak łokcie czy kolana, krem do skórek, balsam do ust. Supreme Balm długotrwale regeneruje i nawilża skórę, błyskawicznie koi i przynosi ulgę. Wygładza i uelastycznia skórę, pozostawia ją jedwabistą w dotyku.

Supreme Balm jest kosmetykiem i jednocześnie preparatem leczniczym – redukuje blizny i rozstępy, zwalcza suchość, przebarwienia, odparzenia, zrogowacenia i oparzenia słoneczne.

Cena 89,99 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.