Rosie Huntington-Whiteley zakłada markę kosmetyczną

Rosie Huntington-Whiteley zakłada markę kosmetyczną

Fot: ©arp/Bank zdjęć Photogenica

Do tej pory sprzedawała swoje kosmetyki pod marką Marc&Spencer. Teraz Rosie Huntington-Whiteley zakłada własną markę, poszerza linię kosmetyków i dystrybucję. Rose Inc. ma zawojować cały świat.

Wystąpiła jako jeden z Aniołków w pokazie Victoria’s Secret, szła na wybiegu obok Naomi Campbell, miała sesję w Teen Vogue czy kalendarzu Pirelli. W swojej karierze modelki współpracowała z takimi domami mody jak Balmain, Givenchy, Louis Vuitton, Ralph Lauren czy Topshop. Jak wiele modelek Rosie Huntington-Whiteley chciała też wejść do świata filmu. Role w Transformers 3 i Mad Max udowodniły, że jej uroda jest odwrotnie proporcjonalna do talentu aktorskiego.
Lepiej wiedzie się jej w branży kosmetycznej. Wzorem Kim Kardashian, Kylie Jenner czy Rihanny, Rosie Huntington-Whiteley od lat pracuje nad autorskimi liniami produktów do makijażu i pielęgnacji ciała. Na rynku funkcjonuje już jej linia Rosie for Autograph (znajdziesz w niej perfumy, podkład czy szminkę) sprzedawana pod szyldem Marks&Spencer. Teraz Rosie chce założyć własną markę. Narodziny marki Rose Inc. ogłosiła niedawno na swoim profilu na Instagramie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.