RosaMed Clinic – medycyna i natura w harmonijnej zgodzie

fot. mat.pras.

RosaMed Clinic to miejsce, w którym stawia się na dbałość o całego człowieka. Specjaliści nie tylko zajmują się ciałem, ale też duszą, bowiem wiele mankamentów urody wynika z niewłaściwego trybu życia. To unikatowe i niespotykane na polskim rynku połączenie wielu lat doświadczenia w medycynie estetycznej z naturalnymi metodami wspierania organizmu.

Jak podkreśla Lidia Fularska, prezes zarządu RosaMed Clinic, klinika powstała z pasji i chęci pomocy nie tylko kobietom, które około 40. roku życia zaczynają bardziej intensywnie myśleć o swoim zdrowiu, chcą czuć się dobrze w swoim ciele i wspomóc swój organizm w naturalny sposób, ale również mężczyznom, którzy coraz chętniej i częściej przychodzą do takich miejsc po pomoc.
– Stawiamy na terapie łączone, które dają spektakularne efekty. Dziś klient kliniki oczekuje szybkiego, skutecznego i niewyłączającego z życia zabiegu. Naszymi pacjentami są nie tylko kobiety po 35. roku życia, dla których wygląd jest elementem życia biznesowego lub te, które w okresie całkowitego oddania rodzinie teraz chcą zadbać o siebie, mając na to więcej czasu, ale też mężczyźni w każdym wieku – mówi Lidia Fularska i dodaje, że do tej pory nie było takiego miejsca, które jest kliniką medycyny estetycznej i naturalnej z tak kompleksową ofertą skierowaną do panów.

W dzisiejszym świecie wszyscy gdzieś pędzimy, pracujemy po 10 godzin na dobę, aby nie wypaść z wyścigu. Chcemy tego, co chcą wszyscy, czyli lepszego mieszkania, droższego samochodu i wakacji w bardziej egzotycznym miejscu. Nie pytamy swojej duszy, czy to jest tym naszym szczęściem. Może spełnienie naszych pragnień to praca we własnej firmie z dala od zgiełku i pośpiechu, z poszanowaniem drugiego człowieka niezależnie od jego statusu społecznego? My natomiast w tym pędzie robimy „kopiuj wklej” z życia innych i po latach się dziwimy, że mamy depresję i nie czujemy się spełnieni. – Chcemy, aby specjaliści naszej kliniki pokazywali różne możliwości, ale to świadomy klient ma się zastanowić i dokonać wyboru, co jest dla niego dobre, a co jest tylko modą środowiska, w którym się obraca – podkreśla Lidia Fularska. – Może to brzmi górnolotnie, ale nam naprawdę zależy, aby być takim światełkiem w mroku – mówi.

Dlatego w klinice RosaMed Clinic znajdziemy usługi, które przyświecają misji i założeniom marki. Znajdziemy tu zabiegi czy procedury, które wpływają wszechstronnie na człowieka, np. akupunkturę, która pokazuje, czy szanujemy system energetyczny organizmu, albo akupresurę, która mówi nam, czy nie dokonujemy rabunkowej polityki na swych organach. To miejsce, w którym znajdziemy wsparcie coacha i terapię psychologiczną. – Zabiegi są jedynie dopełnieniem pięknego wnętrza i o tym musimy ciągle pamiętać, bo brak uważności życiowej przynosi większe szkody niż sądzimy. Przychodzą stany depresyjne, choroby i dopiero wtedy przypominamy sobie, ile złego wyrządziliśmy naszemu organizmowi. Niektórzy do diety podchodzą jak do sposobu zrzucenia zbędnych kilogramów, w naszej klinice to sposób dbałości o siebie, który nas zabezpiecza przed chorobami cywilizacyjnymi i nowotworowymi, a przy okazji dba o nasze zewnętrzne piękno – podkreśla Lidia Fularska.
Klinika oferuje zabiegi z wykorzystaniem najnowszych i skutecznych technologii, jak np. radiofrekwencja mikroigłowa oraz różnorodne podejście w każdym obszarze, zarówno w medycynie estetycznej, medycynie naturalnej czy ginekologii estetycznej.

Klinika ma też rozbudowaną ofertę opartą na naturalnym wspieraniu organizmu, skupiającą się głównie na indywidualnie ustalanej diecie, której celem może być odchudzenie, powrót do zdrowego stylu życia czy profilaktyka antynowotworowa lub regeneracja po chemioterapiach.
Sztandarową dietą kliniki jest detoks całego organizmu oparty na metodzie Hipokrates Institute USA. Jak podkreśla Edyta Wojciechowska-Malke, dietetyk, coach i naturopeuta, metoda ta wykorzystuje moc surowych warzyw oraz 12 rodzajów kiełków, m.in. słonecznika. – To roślina, która ma w sobie wszystkie potrzebne człowiekowi do życia substancje i mikroelementy. Dietę tę polecam pacjentom, którzy potrzebują całkowitego detoksu i regeneracji, szczególnie po chemioterapiach. Daje naprawdę spektakularne efekty – podkreśla Edyta Wojciechowska-Malke.

RosaMed Clinic wyróżnia się też możliwością przeprowadzenia terapii Gersona. Jak zapewnia Edyta Wojciechowska-Malke, rzadko kto wie, jak prawidłowo i tym samym skutecznie przeprowadzić tę terapię. – Ja swoją wiedzę opieram na doświadczeniu, jakie zdobyłam w klinice Gersona w Meksyku i współpracy z wieloma pacjentami – mówi dietetyk z RosaMed Clinic. Kompleksowa terapia Gersona może w ciągu kilku tygodni zatrzymać rozwój niektórych nowotworów, jak również innych chorób cywilizacyjnych, jak np. cukrzyca.

– Wymienione terapie wymagają systematyczności i ścisłego przestrzegania, dlatego jednocześnie oferujmy wsparcie coacha i psychologa, aby pokierować i wzmocnić mentalnie pacjenta w drodze do zdrowia – podkreśla Wojciechowska-Malke. – Program ten może trwać dłużej niż sama dieta, bowiem utrzymanie zdrowych nawyków jest kluczowe w utrzymaniu zdrowia, a to czasami wymaga dodatkowego czasu, bowiem zmiana zaczyna się w głowie – dodaje.

Oferta RosaMed Clinic jest skierowana do pacjentów w każdym wieku, zarówno dzieci, jak i osób starszych. – Firmy tworzą ludzie, więc i w tym przypadku jest nie inaczej. Tylko zaangażowany, zgrany zespół jest w stanie stworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa dla pacjenta – mówi na koniec Lidia Fularska, właścicielka kliniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.