Rihanna zamknie tegoroczny New York Fashion Week

Rihanna zamknie tegoroczny New York Fashion Week

Fot: flickr/NRK P3

W zeszłym roku nie pojawiła się na tygodniu mody. Tym razem będzie w Nowym Jorku, aby zamknąć Fashion Week pokazem kolekcji bielizny swojego autorstwa.

Większość osób jest w stanie zanucić chociaż jedną jej piosenkę, ale dawno nie słyszeliśmy nowych utworów. Nie bez powodu media nazywają Rihannę „byłą piosenkarką, dzisiaj projektantką”. RiRi, jak nazywają ją najwięksi fani, aktywnie działa w świecie mody. Nie tylko reklamuje wybrane produkty, aktywnie pracuje nad własnymi kolekcjami. Najnowszą kolekcję bielizny Savage x Fenty zobaczą we wrześniu uczestnicy nowojorskiego Fashion Week. Modelki wyjdą na wybieg o 19.30, zaraz po pokazie Marca Jacobsa, zapowiedzianego na 18.00. Chwilę później rozpocznie się sprzedaż internetowa.

Klientów z pewnością nie zabraknie. Pierwsze projekty Rihanny pojawiły się w sieci w maju 2018 roku. Zainteresowanie przerosło wszelkie oczekiwania, przeciążona strona internetowa ciągle się zawieszała. Recenzje są wyłącznie pozytywne, klientki chwalą bieliznę za design, przystępną cenę i duży wybór rozmiarów.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz