Renee.pl

fot. mat.pras.

Renee.pl to sklep modowy online, który wzbogacił swoją ofertę o limitowaną kolekcję ubrań. We współpracy z Laną Nguyen powstała marka Renee Design.

Renee Design zaprojektowana z myślą o kobietach odważnych, kochających modę, dzięki której mogą wyrazić siebie i podkreślić swoją kobiecość. Kolekcja utrzymana jest w klimacie szalonych lat 80. Dominuje w niej lateks, kropki, tiul i satyna. Znajdziemy w niej również ekstrawaganckie, sztuczne futro w centki – najmodniejszym wzorze sezonu.
Kampania wizerunkowa Renee Design powstała w Berlinie, którego sceneria idealnie współgra z klimatem kolekcji.
Dlaczego akurat Berlin?
Berlin jest miejscem nowoczesnym, jest mieszanką kultur, kojarzy się  z okresem buntu. Kreacje jak i modelka idealnie wkomponowały się w architekturę tego miasta.  Wyraziste formy jak i androgeniczna uroda modelki, w połączeniu z grą aktorską w kampanii wizerunkowej Renee Limited to kwintesencja dwóch odrębnych światów. Połączenie prostoty i surowości przestrzeni z szalonymi kreacjami rodem z lat 80. tworzą idealną całość. Świat przeciwieństw i sprzeczności a przy tym piękny, delikatny i seksowny jak kobieta Renee. Kampanijne zdjęcia ukazują dynamizm, lekkość, siłę i kobiecą zmysłowość, czyli tak, jak to sobie wymarzyłam. Z kolekcji jestem bardzo dumna i mam nadzieję, że ten kreatywny powrót do przeszłości spodoba się klientkom” – mówi Lana.

Wszystkie modele pojawiły się już na stronie www.RENEE.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.