Regulamin konkursu z Floslek

REGULAMIN KONKURSU:
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.Nazwa konkursu: Konkurs z Floslek.

2. Organizatorem konkursu/zabawy pod nazwą „Konkurs z marką Ziaja” jest firma KiS Production Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rosoła 40 m.5, 02-786 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000380501 r., zwana dalej „Organizatorem”,
3. Fundatorem nagrody w postaci zestawów nagród jest Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek sp. j. z siedzibą 05-500 Piaseczno, ul. Geodetów 154, NIP: 9510023298 zwana dalej “Fundatorem”
4. Przystąpienie do konkursu/zabawy jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

§ 2.NAGRODY

Nagrodami w Konkursie są 3 zestawy produktów marki Floslek.

W skład zestawów wchodzą kosmetyki z linii Gold Energy:

Energetyzujący krem na dzień SPF 15

Przeznaczony dla zszarzałej, przemęczonej skóry ze skłonnością do utraty sprężystości i pojawiania się zmarszczek. Silnie nawilża i uelastycznia skórę oraz redukuje zmarszczki. Zawiera złoto koloidalne, komórki macierzyste kwiatu LEI i olej Perła prerii regeneruje, zmiękcza i długotrwale nawilża, wzmacnia strukturę skóry i spowalnia procesy starzenia.

Wzmacniający krem na noc

Przeznaczony na noc do intensywnej pielęgnacji przemęczonej, wymagającej regeneracji skóry, ze skłonnością do powstawania zmarszczek i utraty jędrności. Krem przyczynia się do przywrócenia skórze odpowiedniej gęstości, a także wzmacnia jej strukturę.

Rozświetlający krem pod oczy

Przeznaczony do pielęgnacji przemęczonej skóry wokół oczu, skłonnej do przesuszenia, powstawania cieni, zmarszczek i „kurzych łapek”. Sprawia, że skóra wokół oczu jest nawilżona, jędrna i pozbawiona cieni, a spojrzenie staje się świeże i wypoczęte. Dodatkowo zastosowano w nim olej ze słodkich migdałów, który doskonale nawilża, natłuszcza oraz zmniejsza widoczność zmarszczek.

Dotleniająca maseczka z glinką i złotem

Polecana dla skóry narażonej na negatywne działanie zanieczyszczonego powietrza, stresu czy braku snu. Maseczka uwalnia skórę od toksyn i zanieczyszczeń, dotlenia i regeneruje, przywracając cerze blask i zdrowy koloryt. Oprócz oleju Perła prerii i złota koloidalnego zawiera też glinkę czerwoną, która działa detoksykująco oraz oczyszczająco. Maseczka działa delikatnie, nie zasycha i nie wysusza skóry.

Odmładzająca maseczka ze złotem

Maseczka o lekkiej, kremowej konsystencji, przeznaczona dla dojrzałej, przemęczonej i pozbawionej blasku skóry, ze skłonnością do utraty sprężystości i pojawiania się zmarszczek. Idealna, aby szybko przywrócić twarzy młody, wypoczęty wygląd. Zastosowano w niej algę brunatną, która intensywnie nawilża i wygładza skórę a także przyspiesza odnowę komórkową. Skóra po aplikacji jest głęboko nawilżona i elastyczna, a twarz wygląda promiennie.

1.Czas trwania Konkursu. Konkurs trwa od dnia 11.11.2015 do dnia 18.12.2015. Jeden uczestnik konkursu może nadesłać tylko jedno zgłoszenie zawierające jedną wypowiedź, na temat: – Jaki jest Twój sposób na poszarzałą i zmęczoną cerę? do godziny 20:00 dnia 10.12.2015 r., bez względu na ilość posiadanych kont. Jeżeli ten sam uczestnik nadeśle więcej niż jedno zgłoszenie, za zgłoszenie do konkursu uważana będzie jedynie pierwsze zarejestrowane przez Organizatora zgłoszenie
2. Po przesłaniu zgłoszenia zawierającego wypowiedź Uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.
3. Uczestnik dodaje zgłoszenie poprzez umieszczenie go w komentarzu pod opublikowanym postem konkursowym na portalu https://o-you.pl/ Dodatkowym warunkiem konkursu jest polubienie fan page’u ONLY YOU i Floslek Laboratorium Kosmetyczne
4. Pośród wypowiedzi zgłoszonych przez Uczestników spełniających warunki określone w Regulaminie Komisja Konkursowa wskaże 3 najciekawsze, a Uczestnikom, którzy je nadesłali, zostaną przyznane nagrody określone w § 2. Łącznie wybrane i nagrodzone zostaną 3 osoby.
5.Każdy Uczestnik może otrzymać jedną nagrodę wskazaną w § 2.
6.Ogłoszenie wyników konkursu z marką Ziaja odbędzie się na stronie https://o-you.pl
7. Od ogłoszenia wyników czekamy 7 dni na podanie przez zwycięzców ich danych kontaktowych. Po tym terminie nagroda przepada
8. Osoba biorąca udział w konkursie automatycznie wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na Facebooku i na portalu ONLY YOU.
9. Kwestie nie objęte w regulaminie reguluje ogólny regulamin konkursów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.