Recenzja książki: Powtórka z miłości – Clare Swatman

Recenzja książki: Powtórka z miłości – Clare Swatman

Fot: mat. pras.

Powtórka z miłości to sentymentalna podróż przez życie bohaterów. Miła książka do przeczytania przez każdego, zwłaszcza tych w długim związku.

Zoe i Ed są sobie przeznaczeni. Fakt, trochę czasu zajęło im, żeby do siebie dotrzeć, ale wiedzą dobrze, że są połówkami we własnym jabłku. Kiedy Ed ginie w bezsensownym wypadku świat Zoe rozpada się na małe kawałeczki. Porażona tragedią zapada w coraz większą depresję. Pewnego dnia dostaje jednak drugą szansę, żeby powiedzieć Edowi wszystko czego nie miała wcześniej okazji. Ale czy to wystarczy, żeby go uratować?

Kto z nas nie marzy o drugich szansach? O okazji, żeby cofnąć coś, co powiedzieliśmy, albo dodać coś, czego się nie udało! O tym, żeby powiedzieć bliskim, że ich kochamy w chwilach, które później okażą się ostatnimi? Zoe dostaje szansę, aby przeżyć ponownie najważniejsze momenty swojego życia, w nadziei na cofnięcie tragedii. To sentymentalna podróż przez życie i związek głównych bohaterów. Clare Swatman sugestywnie opisuje relacje międzyludzkie, pokazuje rodzące się uczucie i miłość. To trochę książka obyczajowa, trochę romans, trochę dramat z wątkami, z którymi utożsami się wiele czytelniczek. Powtórka z miłości to typowe babskie czytadło, które z pewnością uprzyjemni niejedno letnie popołudnie. Idealna na plażę.

Marta Czabała
Tytuł: Powtórka z miłości
Autor: Clare Swatman
Wydawnictwo: Prószyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.