Pyłek Crystal Mirror do zdobienia paznokci

manicure

Paznokcie w sezonie 2017 mają lśnić niczym gwiezdny pył! Do łask powraca bowiem manicure w chromie, metalicznej poświacie czy tzw. efekcie lustra. Imponujący efekt da mieniący się pyłek z serii CRYSTAL MIRROR, który zamieni klasyczny manicure hybrydowy w odbijającą światło, tęczową taflę.

Błyszczący pyłek niezwykle szybko podbił serca użytkowniczek manicure hybrydowego. Efekt lustra nadaje bowiem szyku i idealnie nadaje się zarówno do wieczornych kreacji, jak też codziennych stylizacji. Dla zwolenniczek przepychu oraz blichtru polecane jest pokrycie nim wszystkich paznokci, minimalistki zaś zadowolą się jednym lub dwoma pięknie mieniącymi się w słońcu paznokciami. Gustownie wygląda również french manicure, w którym końcówki, zamiast białym lakierem, pokryte są pyłkiem Crystal Mirror. Kombinacji jest naprawdę dużo, a efekt – powalający. Blask przykuwa wzrok, a całość prezentuje się po prostu oszałamiająco i jednocześnie elegancko.

pyłek do paznokciProducenci lakierów hybrydowych prześcigają się w coraz wymyślniejszych rodzajach proszków, nadających manicure efektu chromu, metalu, bądź lustra. Pyłek CRYSTAL MIRROR dzięki swojej innowacyjnej technologii sprawia, że paznokcie wyglądają niczym pokryta folią, tęczowa tafla, mieniąca się pod wpływem światła. Jest więc idealnym rozwiązaniem, jeśli paznokciom brakuje blasku. By uzyskać efekt, wystarczy tylko wetrzeć go w ulubiony kolor lakieru hybrydowego i cieszyć się efektem spektakularnej magii kolorów.

– „Filozofia Nails Company opiera się na wprowadzaniu nowości, które będą nie tylko zgodne z obowiązującymi hitami stylistycznymi, ale również zachwycą każdą Panią swoją nietuzinkowością. Dbamy, by wszystkie użytkowniczki naszych produktów do manicure hybrydowego mogły znaleźć coś idealnego dla siebie, a podążając za trendem metalicznych paznokci, nie wahaliśmy się wprowadzić na rynek produktu, którego nie posiada nikt inny w swojej ofercie. CRYSTAL MIRROR to arcydzieło – iście kosmiczny pyłek, który nadaje paznokciom efektu bling-bling. Mamy nadzieję, że dzięki niemu miłośniczki manicure hybrydowego będą mogły poczuć się jak prawdziwe gwiazdy, a ich paznokcie zalśnią prawdziwym połyskliwym refleksem.” – tłumaczy Dobrosława Lewkiewicz, główny instruktor marki Nails Company.

mieniące się paznokcie

Filozofia Nails Company opiera się nie tylko na tworzeniu doskonałych jakościowo lakierów hybrydowych. Marka posiada w swoim portfolio również akcesoria niezbędne do wyposażenia każdego salonu: pędzelki, pilniki, lampy oraz linię perfumowanych balsamów, kremów, parafin, maseł shea i oliwek. Nails Company dla swoich użytkowniczek oferuje dodatkowo profesjonalne warsztaty i szkolenia ze zdobienia paznokci.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.