Pure Skin – sok na idealną skórę

fot. wendyrowe.com

fot. wendyrowe.com

Wszyscy wiedzą, że dieta wpływa na wygląd skóry. Teraz na idealną cerę mamy jednak specjalny sok Pure Skin.

Pure Skin Juice (z ang: sok czystej skóry) – gwarancją jego działania mają być w pełni naturalne składniki i doświadczenie twórców. Sok to efekt współpracy Wendy Rowe i sieci Roots and Bulbs. Rowe jest międzynarodową wizażystką gwiazd, znaną specjalistką od idealnie rozświetlonej skóry. Wierzy w zbawienne działanie roślin na cerę. Roots and Bulbs to jedna z bardziej modnych sieci londyńskich lokali, specjalizująca się w zdrowych, organicznych sokach i lekkich przekąskach.

Sprzedaż Pure Skin Juice rozpoczęła się 1 czerwca 2015. „Jestem strasznie podekscytowana”- powiedziała Wendy Rowe na inauguracji Pure Skin Juice. „Nie mogłam mieć lepszego partnera. W końcu Roots and Bulbs idealnie podziela moją pasję”. Rowe zagwarantowała też, że różnicę na skórze zobaczymy nawet już po jednej butelce. Wtórowała jej Sarah Cadji, założycielka Roots and Bulbs

Sok od razu znalazł swoich oddanych wielbicieli. Chociaż dokładna receptura jest tajemnicą firmy, ujawniono kilka składników. Wszystko opracowane jest z myślą o skórze. Bazą jest źródlana woda i kokos. Kurkuma pomoże na stany zapalne skóry. Nazywany przez starożytnych Egipcjan rośliną nieśmiertelności aloes zagoi rany, wspomoże porost nowych komórek, zwiększy jędrność skóry. Lucerna będzie doskonałym źródłem witaminy A i enzymów. Słodycz kokosa przełamie pieprz cayenne, w zakresie korzyści dla skóry przez wielu nazywany królem przypraw. Pełen przeciwutleniaczy, wzmocni krążenie krwi, będzie świetnie przeciwdziałał trądzikowi. Skórę przed słońcem ochroni pełna witaminy C, wapnia i potasu cytryna.

Sok sprzedawany jest w każdym z czterech lokali Roots and Bulbs, w pojemności 250 ml (£5) i 500 (£7) ml. Być może niedługo będzie można go wypić i u nas, bo sieć przewiduje sprzedaż internetową na całą Europę.

Tekst Marta Czabała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.