Przetestuj 1 z 150 INVEO Hypoalergiczne serum stymulujące wzrost rzęs

Przetestuj 1 ze 150 serum do rzęs INVEO. INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące wzmacnia rzęsy oraz stymuluje ich wzrost. Jego formuła oparta jest na syntetycznym prostamidzie (bimatoproście), pod względem budowy zbliżonym do prostaglandyny, oraz ekstrakcie ze świetlika lekarskiego Euphrasia Officinalis. 

Szukamy zarówno blogerek, jak i osób, które nie mają bloga.*

Uczestnictwo w TEST KLUBIE wiąże się z koniecznością rzetelenego przetestowania kosmetyku, wypełnienia formularza, opisu wyniku i zrobienia zdjęcia przed i po.

Testowanie odbywa się w ramach TEST KLUBU ONLY YOU.

test-klub-only-you.nowe

Harmonogram:

  • Nabór Testerek – do 19. 08.2016
  • Wysyłka produktów – 22-23.08.2016
  • Testy – 9-10.2016
  • Wyniki – pierwszy tydzień 11.2016

Zainteresowana? Wyślij formularz zgłoszeniowy.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

inveo-testy-serum-do-rzes

*Odezwiemy się do wybranych osób.

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące serum stymulujące wzrost rzęs na bazie pochodnych prostaglandyny

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące wzmacnia rzęsy oraz stymuluje ich wzrost. Jego formuła oparta jest na syntetycznym prostamidzie (bimatoproście), pod względem budowy zbliżonym do prostaglandyny, oraz ekstrakcie ze świetlika lekarskiego Euphrasia Officinalis.

Bimatoprost bliski jest prostaglandynie, która występuje we wszystkich tkankach oraz płynach ustrojowych organizmu i reguluje procesy fizjologiczne. Badania potwierdziły, że bimatoprost systematycznie stosowany znacząco wpływa na wzrost rzęs oraz poprawia ich kondycję.

Ekstrakt ze świetlika działa kojąco na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Nawilża i zmniejsza nadwrażliwość na światło, łagodzi oznaki zmęczenia, tonizuje, a także wygładza naskórek.

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące jest kosmetykiem, który odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniu (Skin Compatibility Test). Spełnia wymagania stawiane wyrobom kosmetycznym o deklarowanych właściwościach hypoalergicznych, dlatego mogą je stosować osoby ze skórą wrażliwą i atopową.

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące polecane jest paniom oraz panom z kruchymi, przerzedzonymi i matowymi rzęsami. Podczas kuracji rzęsy stają się zdrowsze, gęstsze, dłuższe i ciemniejsze. Pierwsze efekty stosowania preparatu pojawiają się po 6-8 tygodniach regularnego stosowania. Choć u niektórych osób podczas badań można je było zauważyć po 10 tygodniach regularnej aplikacji serum. Ważne, by kuracji nie przerywać i stosować serum każdego dnia. Nagrodą będą zdrowe, długie i piękne rzęsy.

Przed aplikacją serum zaleca się dokładne oczyszczenie okolic oczu delikatnym lotionem INVEO na bazie wody micelarnej.

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące dostępne jest w sieci sklepów Rossmann, Drogerii Natura oraz w sklepie internetowym.

Cena ok. 60 zł/3,5 ml.

INVEO_serum_do_rzes

Przeczytaj także

2 komentarze

Dodaj komentarz