Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy Rival de Loop Revital Q10

płatki pod oczy

Przeciwzmarszczkowe płatki pod oczy Rival de Loop  Revital Q10 dla skóry wymagającej. Natychmiastowa pomoc przy zmarszczkach mimicznych.

Płatki nasączone są koenzymem Q10, który dostarcza skórze energii, przechwytuje wolne rodniki i neutralizuje ich działanie. Dzięki temu działają przeciwzmarszczkowo. Wyciąg z zielonej herbaty odświeża delikatną skórę wokół oczu. Płatki są uzupełnieniem codziennej pielęgnacji twarzy.

Nasza opinia:

W opakowaniu znajduje się 12 płatków, a zatem starczy ich  na 6 przeciwzmarszczkowych zabiegów pod oczy. Samo nałożenie płatków jest bardzo łatwe. Jedna z ich stron jest lepka, żelowa, dzięki temu świetnie się trzymają. Podczas zabiegu nie trzeba leżeć. Praktycznie można robić wszystko, a one na pewno nie spadną. Po ich nałożeniu czuć przyjemny chłód. Według zaleceń producenta należy je trzymać 20 minut. Zdjęcie ich też nie przysparza problemów. Wystarczy delikatnie chwycić za jedną z końcówek i pociągnąć. Skóra wokół oczu po zabiegu jest bardzo przyjemna w dotyku, gładka i odświeżona. Płatki nie wyrównają głębszych zmarszczek, natomiast zmniejszają widoczność tych drobnych i na pewno skóra po nich wygląda na bardziej wypoczętą. Będą dobre zarówno na rano, kiedy jesteśmy nieco opuchnięci, ale i po południu, kiedy widać już zmęczenie na naszej twarzy. Polecamy je stosować także przed imprezą. Na pewno wygładzą nieco skórę wokół oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.