Probiotyczna pielęgnacja

 

balsam eveline

fot. mat. prasowe

 

Do serii Mikrobiom Protection marki Eveline Cosmetics dołączył odżywczo-ujędrniający Balsam do ciała. Jego głównym zadaniem jest dbanie o florę bakteryjną skóry.

 

Mikrobiom to nic innego jak nasz ,,naturalny płaszcz ochronny”, o który należy dbać, aby skóra była piękna i zdrowa. Jednak negatywny wpływ zanieczyszczeń, promieni słonecznych i innych czynników osłabia florę bakteryjną. Odżywczo–ujędrniający balsam do ciała Mikrobiom Protection Eveline Cosmetics ma zaawansowaną formułę wzmacniającą barierę ochronną. Intensywnie odżywia, wygładza i przywraca skórze elastyczność. 

W składzie balsamu znajdują się prebiotyki i probiotyki, które dbają o zachowanie naturalnej flory bakteryjnej skóry – to one stanowią bazę do ochrony mikrobiomu. Kolejne składniki aktywne to ceramidy szerokim spektrum działania m.in.: nawilżającym, ochronnym, odmładzającym oraz algi morskie, które wykazują niezwykłe bogactwo w witaminy i minerały. Ponadto receptura została wzbogacona o olej awokado, witaminę E, d-panthenol, alantoinę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.