Primer Pretty Neutral – glinkowy puder od Annabelle Minerals

Annabelle Minerals

Annabelle Minerals to połączenie makijażu i pielęgnacji. Anna Szczerba, założycielka marki, postawiła sobie za cel stworzenie kosmetyków, które spełnią oczekiwania kobiet o skórach wrażliwych, alergicznych, problematycznych oraz po zabiegach kosmetycznych. Nowy glinkowy puder spełnia te role.

Tak powstały naturalne produkty do makijażu, których skład opiera się o cztery mineralne składniki: rozświetlającą mikę, matujący tlenek cynku, kryjący i chroniący przed słońcem dwutlenek tytanu oraz nadające kolor tlenki żelaza. Czy to możliwe, by z czterech naturalnych składników opracować gamę kosmetyków do makijażu? Marka Annabelle Minerals udowadnia, że tak! Tylko tyle wystarczy, by powstały kosmetyki do makijażu inne niż wszystkie: delikatne, hipoalergiczne, trwałe i piękne, oraz co ważne – naturalne.

Kosmetyki mineralne to prawdziwa rewolucja. Krótkie składy, wysoka trwałość oraz naturalne wykończenie to powód, dla którego każdy powinien choć raz wypróbować je na własnej skórze. W Annabelle Minerals nie ma miejsca na podrażniające skórę parabeny, silikony, pochodne ropy naftowej oraz substancje zapachowe. Te produkty nie są testowane na zwierzętach oraz odpowiadają potrzebom wegan i wegetarian. Obecnie marka Annabelle Minerals oferuje: 22 odcienie podkładów w trzech wersjach (matujące, kryjące i rozświetlające), 6 odcieni róży, 19 korektorów, 17 cieni, 2 pudry wykończeniowe oraz nowość – primer na bazie delikatnych glinek.

 Annabelle Minerals Primer Pretty Neutral – cena 49,9o zł/4 g

Primer mineralny Annabelle Minerals to puder o wyjątkowych właściwościach pielęgnujących i przedłużających trwałość makijażu. Postał na bazie trzech delikatnych, bogatych w składniki mineralne, glinek: białej – odpowiedniej dla skóry wrażliwej, delikatnej, suchej i dojrzałej, działającej odżywiająco i mineralizująco, zielonej – odpowiedniej dla skór przetłuszczających się, trądzikowych i zanieczyszczonych, działającej antybakteryjnie, lekko ściągająco i delikatnie złuszczająco oraz czerwonej – odpowiedniej dla skór normalnych oraz tłustych, działającej delikatnie odtłuszczająco i zapobiegającej rozszerzaniu się naczynek krwionośnych, połączonych z matową miką. Odpowiednie proporcje każdego ze składników gwarantują wyjątkowe właściwości kosmetyku, który doskonale „gruntuje” makijaż. Jest więc idealną bazą do nakładania przed podkładem mineralnym. Skład: 70% glinek (białej, zielonej, czerwonej), 30% miki.

primer Annabelle Minerals

Glinkowy puder nie tylko przedłuża  trwałość makijażu, ale też zmniejsza widoczność porów i drobnych zmarszczek, wygładza strukturę skóry i na długo matuje. Co więcej, wykazuje również działanie pielęgnujące: mineralizuje, zmiękcza, i odżywia skórę, reguluje wydzielanie sebum, zapobiega powstawaniu naczynek oraz leczy niedoskonałości. Jest to zatem kosmetyk, który z powodzeniem stosować mogą osoby o każdym typie skóry, szczególnie właścicielki cer delikatnych, wrażliwych, naczynkowych, atopowych, trądzikowych, przetłuszczających się oraz po zabiegach kosmetycznych. Primer możemy stosować na dwa sposoby. Nakładany pod podkład działa jak przedłużająca trwałość makijażu baza. Nakładany na podkład staje się pudrem nadającym matowe wykończenie. Produkt po nałożeniu na skórę jest transparentny, pasuje zatem do wszystkich odcieni podkładów.

Kluczowy jest sposób nakładania primera. Aby wydobyć z niego wszystkie walory, należy delikatnie wetrzeć go pędzlem w typie flat top w skórę. Wówczas połączy się z nią i stworzy idealną bazę pod mineralny makijaż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.