Pokaz Victoria’s Secret 2017

Pokaz Victoria’s Secret 2017

Fot: Photogenica

Seksowna bielizna, najbardziej znane modelki na świecie i show z udziałem największych gwiazd muzyki. Pokaz Victoria’s Secret już 28 listopada.

Piękne kobiety, najbardziej znana bielizna na świecie i teatralne show, którego przygotowanie kosztuje nawet 12 milionów dolarów? Pokaz Victoria’s Secret co roku przyciąga przed telewizory nawet 800 milionów widzów. Scenariusz, dokładna lista modelek i gości trzymana jest w największej tajemnicy, ale przed samym pokazem znamy już kilka szczegółów i plotek.

Miejsce pokazu

Victoria’s Secret co roku organizuje pokaz w innym miejscu. W tym roku modelki wyjdą na wybieg w Szanghaju. To część strategii firmy, która od kilku lat stara się zbudować silniejszą pozycję w Chinach. Aktualnie posiada w tym kraju 26 sklepów.

Czas pokazu

W telewizji pokaz Victoria’s Secret zobaczysz 28 listopada 2017. Prawdziwy pokaz odbędzie się najprawdopodobniej kilka dni wcześniej.

Kto wystąpi?

Dokładna lista Aniołków trzymana jest w tajemnicy. Sieć oświadczyła jednak, że do najbardziej znanych twarzy dołączą w tym roku nowe. To najprawdopodobniej Georgia Fowler, Barbara Fialho, Alanna Arrington, Kate Grigorieva, Grace Bol, Maria Borges, Leomie Anderson, Herieth Paul i Vanessa Moody. W pokazie weźmie udział też Gigi Hadid, jej siostra Bella, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Candice Swanepoel, Martha Hunt, Stella Maxwell and Cindy Bruna.  Wiadomo też już, kogo raczej nie zobaczymy na wybiegu. Doutzen Kroes odeszła z Victoria’s Secret na emeryturę, Cara Delevingne częściej gra w filmach niż chodzi na pokazach mody. Kendall Jenner nie wystąpi ze względu na kolidujący kontrakt z La Perla. Kolejny raz nie zobaczymy na pewno Behati Prinsloo, która spodziewa się drugiego dziecka.

Błysk i brokat

Stałym elementem pokazów, akcji za kulisami i after party jest ogromna ilość brokatu. W tym roku też z pewnością go nie zabraknie.

Bielizna

Pokazy Victoria’s Secret to coś znacznie więcej niż po prostu bielizna i słynne skrzydła. Każdy podzielony jest na kategorie, np.: „seksowna bielizna sportowa”, „seksowna bielizna na noc” czy „seksowne nimfy z bajek”. W tym roku za projektami stanął dom mody Balmain, możemy więc spodziewać się większej nutki ekstrawagancji.

Różowe szlafroki

Za kulisami wszystkie modelki będą miały na sobie różowe szlafroki. To jeden z niewielu niezmiennych elementów pokazów. Możesz kupić je przez Internet za ok. 220 PLN.

Kto zaśpiewa?

Pokazy Victoria’s Secret od zawsze powiązane są z muzyką. W przeszłości śpiewały na nich Taylor Swift, Selena Gomez, Lady Gaga czy Rihanna. Do samego końca sieć trzyma swoją gwiazdę w tajemnicy. Plotki mówią o Justinie Bieberze, w którego teledysku wystąpiły niedawno Aniołki. Podobno wystąpić ma też Zayn Malik, prywatnie chłopak ulubionego Aniołka sieci, Gigi Hadid.

Ekstremalnie drogi stanik

Co roku sieć wybiera jednego Aniołka, który zakłada na wybieg tzw. „fantasy bra”, stanik wysadzany drogimi klejnotami, wyceniony na miliony dolarów. W przeszłości założyły go Jasmine Tookes, Lily Aldridge czy Alessandra Ambrosio. W zeszłym roku jubiler Eddie Borgo stworzył dla sieci stanik wysadzany 9000 tysiącami kamieni o łącznej sumie 450 karatów. Zajęło mu to podobno 700 godzin!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.