POKAŻ PAZUR, CZYLI MIEJSKA DŻUNGLA WEDŁUG MARKI THECADESS

POKAŻ PAZUR, CZYLI MIEJSKA DŻUNGLA WEDŁUG MARKI THECADESS

Fot: mat. pras.

W sezonie JZ 2017/2018 marka Thecadess przenosi nas do miejskiej dżungli, w której drapieżny styl uliczny swobodnie miesza się z subtelną estetyką glamour oferując zróżnicowane, wielowymiarowe sylwetki.

Pośród propozycji marki zobaczymy oversizowe bluzy w towarzystwie szerokich spodni, czy dopasowanych, asymetrycznych spódnic, ale też długie narzutki i swetry nakładane warstwowo na delikatne, bardzo kobiece sukienki i lejące się bluzki. Charakterystyczne damskie garnitury z wiązaniem w pasie, czy sukienki maxi z rozcięciami zdają się być już rozpoznawalnym elementem marki, jednak tym razem projekty uderzają w tony sportowej elegancji w klimacie umiarkowanego przepychu.

W kolekcji przewijają się satynowe tkaniny o matowym połysku uzupełnione lamówkami, kontrastowymi ściągaczami oraz wiązaniami. Welur wraca na piedestał i odczarowuje dresowe skojarzenia – bluzy, mięsiste spodnie, a wreszcie i wieczorowe sukienki w kolorach sezonu, czyli głębokiej, butelkowej zieleni i bordo zdecydowanie nabierają „wyjściowego” polotu, którego nie powstydziłby się nawet czerwony dywan. Zupełną nowością są dopasowane spodnie i spódnice mini wykonane z ekologicznej skóry, w których uwaga została skupiona na seksownych wiązaniach oraz sztuczne futro z długim włosiem w kolorach ziemi.

Znany z poprzedniej kolekcji motyw egzotycznej flory powraca w postaci roślinnego printu jako element spajający dzikość przyrody i tętniącą życiem metropolię, które drzemią w kobiecie Thecadess.

THECADESS

Nic dziwnego, że ambasadorką marki, a jednocześnie twarzą kampanii, została przyjaciółka duetu projektantów, Patricia Kazadi. Jej temperament i wizerunek idealnie odzwierciedlają dualizm kobiecej natury i podkreślają to, co w kolekcji najistotniejsze, czyli sensualność i delikatność w drapieżnej, a momentami i widowiskowej, połyskliwej odsłonie sporty chic.

Wszechobecne rozcięcia, gra fakturami, pozornie niedbale odkryte ramiona, czy asymetria oddają swobodny, momentami nonszalancki klimat tłocznych, miejskich ulic osnutych światłami klubowych neonów. Kolorystykę utrzymaną w barwach ziemi i drogocennych kamieni urozmaicono o zabawę konwencją matowego i połyskliwego wykończenia, co dodatkowo buduje wrażenie tajemniczości i głębi poszczególnych barw.

Najnowsza kolekcja marki Thecadess, zgodnie z myślą przewodnią marki, podkreśla wewnętrzną siłę kobiet, ich odwagę i indywidualizm. Projektanci zgodnie twierdzą, że kobieta Thecadess bez względu na porę dnia przemierza miasto z gracją dzikiego kota wodząc na pokuszenie blaskiem w stylu glamour i niewymuszoną elegancją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.