Pocałunek słońca – bronzer Glow and Go!

bronzer Eveline

fot. mat. prasowe

Po wakacjach pragniemy jak najdłużej cieszyć się piękną opalenizną. Satynowy, wypiekany puder brązujący to produkt, którym wymodelujemy twarz, a także wzmocnimy efekt opalenizny.

W tym sezonie marka Eveline Cosmetics proponuje dwa kolory tego kosmetyku: Bronzer 01 GO HAWAI oraz 02 JAMAICA BAY. Jedwabiście gładki bronzer 01 Go HAWAI z linii GLOW and GO! idealnie dopasowuje się do karnacji i sprawia, że wygląda ona naturalnie i świeżo niczym muśnięta promieniami słońca. Formuła produktu umożliwia stopniowanie intensywności kosmetyku i pozwala na wykonie perfekcyjnego makijażu bez smug! Zdecydowanie ciemniejszy odcień 02 bronzera GLOW and GO! będzie doskonale prezentował się przy ciemniejszej karnacji, opalonej skórze bądź na wieczór, gdy chcemy przygotować mocniejszy makijaż.

Glow and Go

fot. mat. prasowe

 

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE: nakładaj za pomocą pędzla pod kośćmi policzkowymi, po bokach nosa, na skroniach i delikatnie na szyi.

MODELOWANIE TWARZY: za pomocą kosmetyków do makijażu, takich jak podkład, korektor, rozświetlacz i bronzer pozwala uzyskać efekt wyszczuplenia i nadania jej pożądanego kształtu. Istnieją dwa sposoby modelowania: na sucho i na mokro. Modelowanie na sucho jest łatwiejsze do wykonania i stosujemy je na co dzień, jest naturalniejsze i daje subtelniejszy efekt. Drugi sposób sprawdzi się w przypadku makijażu wieczorowego, ponieważ uzyskujemy spektakularny efekt intensywnego makijażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.