Płyny do kąpieli OnlyBio

Wspaniałe płyny do kąpieli OnlyBio w szklanych butelkach i z 99% składników pochodzenia naturalnego. Polecamy każdemu.

Płyny do kąpieli OnlyBio zawierają biorafinowaną surfaktynę z rzepaku, która skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Jest to idealny zamiennik dla powszechnie stosowanych, syntetycznych SLS czy SLES, które są odpowiedzialne za tworzenie się piany, dzięki czemu produkty są pełnowartościowym, myjącym wyrobem. Biorafinowana surfaktyna użyta w kosmetykach OnlyBio jest nietokstyczna, antyrakowa, biodegradowalna i odnawialna. Nowe płyny do kąpieli są też bogate w fitosterole, które zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry.

Płyny do kąpieli dostępne są w następujących wariantach:

  • HIPOALERGICZNY – delikatny olej z rzepaku zatrzymuje wilgoć i uelastycznia naskórek. 
  • NAWILŻANIE I ODŻYWIENIE – olej z sezamu utrzymuje wilgoć w skórze, zapobiega starzeniu, odżywia i posiada właściwości antyseptyczne.
  • REGENERACJA – olej ze słonecznika poprawia zdolności regeneracyjne, wzmacnia naturalną barierę ochronną, dzięki zawartości antyoksydantów zapobiega starzeniu skóry. 

Cena 30 zł/500 ml

Kosmetyki OnlyBio są dostępne w sklepach z produktami naturalnymi, super-, hipermarketach, drogeriach, aptekach oraz sklepie internetowym www.onlybioonlyeco.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.