Plastry pod oczy INVEO z kwasem hialuronowym

Plastry pod oczy Inveo były dla mnie sporym zaskoczeniem. Najpierw zaskoczył mnie ich rozmiar. Są małe, nawet jak na plastry pod oczy. Potem zaskoczyło mnie ich działanie. Są genialne. Efekt wygładzenia widać już po pierwszym użyciu.

Kupiłam je przez Internet, w sklepie Colorisu. To ich nowość, która moim zdaniem podbije serca kobiet. Spodziewałam się wprawdzie plastrów, które są większe i pokryją całą partię skóry pod oczami, ale po użyciu rozczarowanie minęło.

Plastry pod oczy INVEO Hyaluron Shot – tak brzmi ich pełna nazwa, nakłada się na mniej więcej 3 godziny. Na początku uczucie jest nieprzyjemne, ponieważ plastry delikatnie kłują. Jak się okazało każdy z plastrów posiada ponad 1000 mikroigiełek z kwasem hialuronowym. Igiełki po zetknięciu ze skórą rozpuszczają się, uwalniając hialuron do naskórka. Trwa to około 3 godziny. Po zdjęciu plastrów skóra jest gładziutka, nawilżona, rozjaśniona, bardziej jędrna i elastyczna. Zmarszczki zdecydowanie są mniej widoczne. Jeszcze nie widziałam tak dobrego efektu po żadnym kosmetyku pod oczy. Rewelacja. Na razie plastry zastosowałam raz, ale planuję rozpocząć systematyczną pielęgnację skóry pod oczami, a w tym celu, według zaleceń producenta, trzeba nakładać plastry 2 razy w tygodniu przez jakieś 6 tygodni. Zależy pewnie od stopnia nawilżenia naskórka w momencie rozpoczynania kuracji. Tak czy inaczej wszystkim polecam. Przynajmniej przed wielkim wyjściem, kiedy chcemy szybko się odmłodzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.