Plastry na nos. Multi Biomask Smooth&Purify

plastry na nos

Głęboko oczyszczające plastry na nos – po naklejeniu na skórę, plastry natychmiastowo usuwają zaskórniki i odblokowują pory. Zawierają aktywny węgiel z pędów bambusa, który pochłania zanieczyszczenia, oraz wyciąg z oczaru wirginijskiego działający antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

Głęboko oczyszczające plastry na nos to idealne rozwiązanie dla skóry wymagającej oczyszczenia i dodatkowej ochrony przed nadmiernym wydzielaniem serum. Łączą dwie substancje, które skutecznie oczyszczą nos. Dzięki zawartości aktywnego węgla z pędów bambusa, plastry wydobywają zanieczyszczenia, zapobiegają powstawaniu nowych zaskórników i regulują wydzielanie serum. Nawilżający wyciąg z oczaru Wirginijskiego działa antybakteryjnie.

Sposób użycia:

1. Umyj twarz i zwilż nos wodą. Plaster nie przyklei się do suchej skóry.
2. Suchymi rękami ściągnij z plastra przezroczystą folię.
3. Przyłóż plaster gładką stroną, nasączoną aktywnymi składnikami Multi BioMask do nosa. Dociśnij mocno, aby idealnie przywarł do skóry.
4. Odczekaj 10-15 minut, aby aktywne składniki zaczęły działać. Plaster będzie gotowy do usunięcia po całkowitym wyschnięciu. 5. Plaster odklejaj powoli z dwóch stron jednocześnie, zaczynając od brzegów nosa. Pozostałości składników aktywnych zmyj wodą.

Cena ok. 13,99 zł / 6 szt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.