Plastry do depilacji Active epil

 

Plastry do depilacji Active epil Eveline Cosmetics z nową technologią NUTRI-EPIL FUSION™, która hamuje czynnik wzrostu włosków, redukuje ich gęstość i zapobiega ich wrastaniu. Gwarantuje maksymalne wydłużenie efektu jedwabiście gładkiej skóry i zmniejsza  częstotliwość zabiegów depilacyjnych.

Plastry do depilacji do skóry wrażliwej. Błyskawicznie i skutecznie usuwają zbędne owłosienie wraz z cebulkami, pozostawiając skórę jedwabiście gładką nawet do 4 tygodni. Formuła NUTRI-EPIL FUSION™, wzbogacona o wyciąg z aloesu i olejek arganowy, pozostawia skórę miękką i nawilżoną oraz sprawia, że odrastające włoski są cieńsze i delikatniejsze. Gwarantuje maksymalne wydłużenie efektu gładkiej skóry i zmniejsza częstotliwość zabiegów depilacyjnych. Chusteczka nasączona łagodzącym serum nie tylko zmywa pozostałości wosku, lecz także koi i nawilża.

 

Plastry do depilacji do skóry normalnej i suchej. Błyskawicznie i skutecznie usuwają zbędne owłosienie wraz z cebulkami, pozostawiając skórę jedwabiście gładką nawet do 4 tygodni. Formuła NUTRI-EPIL FUSION™, wzbogacona o minerały pochodzące z alg morskich i olejek słonecznikowy, pozostawia skórę miękką i nawilżoną oraz sprawia, że odrastające włoski są cieńsze i delikatniejsze. Gwarantuje maksymalne wydłużenie efektu gładkiej skóry i zmniejsza częstotliwość zabiegów depilacyjnych. Chusteczka nasączona łagodzącym serum nie tylko zmywa pozostałości wosku, lecz także koi i nawilża.

 

Cena ok. 11,99 zł / 12 plastrów

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.