Pink Lipstick / maska Bioteq

Fot. Pink Lipstick

Bioteq – nawilżająca maska na tkaninie

Bioteq to marka, która do tej pory była mi zupełnie nieznana. A to szkoda, bo jej produkty mają opierać się na naturalnych składnikach, bezpiecznych dla skóry. Lubię to! Do tego wspomnę, że firma ta nie testuje na zwierzętach – plus:)
Maska Bioteq to typowa maska w płachcie, która jest bardzo mocno nasączona płynem. Stosowałam się do zaleceń producenta i trzymałam ją na twarzy około 20 minut. Chwilę po jej nałożeniu, odczułam chłód, który utrzymywał się przez cały czas, aż do jej ściągnięcia. Lubię kiedy maska chłodzi twarz, bo jest to dla mnie relaksujące 🙂

Fot. Pink Lipstick

Efektem jaki zaobserwowałam po użyciu maski to z pewnością rozjaśniona cera. Do tego skóra pod oczami była mocno nawilżona, a skóra na całej twarzy napięta. Maseczka ta bardzo przypominała mi maskę z wodą glacjalną Skin79. Wydaje mi się, że mogłaby byc dla niej dobrą konkurencją.
Cena maseczki to około 15 zł, ja dostałam ją razem z boxem ONLY YOU, ale znalazłam info, że marka ta dostępna jest w Hebe.

Fot. Pink Lipstick

Wyczytałam też, że w sprzedaży mają pojawić się nowe maski Bioteq, w tym maska peel-off. Uwielbiam tego typu maski, więc na pewno się nią zainteresuję 🙂

Jeśli chcecie przeczytać więcej recenzji kosmetyków z BOX Only You oraz wiele innych, zajrzyjcie na blog Pink Lipstick

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.