Pielęgnacja na słodko

żele Luksja

fot. mat. prasowe

 

Nowa linia produktów Luksja wywoła uśmiech na nie jednej twarzy. Miłośników słodyczy ucieszą zapachy pianek marshmallow, truskawkowego smoothie, lodów kokosowych oraz waty cukrowej.

 

Uczta dla zmysłów, bez kalorii

Marka Luksja prezentuje nowe warianty żeli pod prysznic i mydeł w płynie, które zaskakują, bawią
i rozpieszczają zmysły. Nowa linia zawiera 4 żele pod prysznic oraz 3 mydła do rąk z pompką. Zadbają o czystość i pielęgnację skóry oraz urzekną kremową, pianą, zostawiając przy tym piękny zapach przywodzący na myśl najpyszniejsze desery. Na kolorowych opakowaniach prezentują się wesołe lody kokosowe, pianki marshmallow, wata cukrowa oraz truskawkowe smoothie!

mydło Luksja

fot. mat. prasowe

 

Luksja Marshmallow

Nowy wariant marshmallow przenosi nas na ulice LA, gdzie zapach pianek unosi się z każdej cukierni. Idealnie kremowa, pachnąca piana umyje i pozostawi skórę miękką i delikatną w dotyku.

Luksja Coconut Ice Cream

Słodki zapach lodów kokosowych przywodzi na myśl wakacyjne wspomnienia. Wystarczy dać się ponieść apetycznej, kremowej formule i otulić kokosową pianą.

Luksja Rainbow Cotton Candy

Tęczowa wata cukrowa to marzenie każdego dziecka. Kremowy żel lub mydło umyje i odświeży skórę, pozostawiając przyjemną woń na długi czas.

Luksja Strawberry Smoothie

Kto nie skusiłby się na pyszne truskawkowe smoothie? Od teraz ta owocowa przyjemność będzie umilać swym zapachem każdą kąpiel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.