Pendrive jako pomysł na prezent

Dla niektórych osób pendrive może być znakomitym prezentem. Koniecznie sprawdź, dla kogo taki upominek będzie w sam raz. Podpowiadamy gdzie warto zamówić spersonalizowany pendrive i jak powinien wyglądać, aby przypadł do gustu obdarowanej osobie.

 

Gdzie zamówić pendrive na prezent?

Kupienie zwykłego pendrive’a w pierwszym lepszym sklepie jest raczej nie najlepszym rozwiązaniem. Znacznie lepszym wyborem będzie wybór modelu w niecodziennym kształcie i do tego z nadrukiem. Jeśli taki zakup cię interesuje, to koniecznie musisz zajrzeć na stronę internetową https://www.giftyonline.pl/pl/produkty/20/pamieci-usb-pendrive-z-nadrukiem.

Jakie pendrive’y nadają się na prezent?

Najważniejsze jest to, aby pendrive nie był zwyczajny, bo dla większości osób nie będzie zbyt wyszukanym prezentem. Dziś liczy się kreatywność. Dlatego zwróć uwagę na jego kolor, wzory oraz napisy. Bardzo często umieszczane są na nim nazwy firm, logo, imię oraz nazwisko przyszłego właściciela. Do tego duże znaczenie odgrywa sam kształt. Dziś dostępne są pendrive’y przedstawiające długopisy, postacie z bajek lub po prostu mniejsze wersje różnych przyborów. Klasyczne, metalowe pendrive’y są sprawdzonym rozwiązaniem dla osób piastujących wysokie stanowiskach. Jeśli to możliwe, to warto zwrócić uwagę na to, czy do pendrive dołączone zostało opakowanie, gdyż wtedy prezent będzie znacznie bardziej okazały i co najważniejsze, odrobinę większy.

Nie można pominąć również kwestii bardziej technicznych. Dziś pendrive’y miewają naprawdę różnorodną pojemność, zazwyczaj – 4, 8, 16, 32 czy 64 GB. Oczywiście im większa pojemność, tym więcej plików tam się pomieści, co jest bardzo istotne.

Kto ucieszy się z pendrive’a?

Prezent dla szefa

Podarowaniu szefowi prezentu z okazji urodzin lub innej ważnej okazji, to żadna zbrodnia. Warto nabyć coś symbolicznego jak właśnie pendrive. Koniecznie jest jednak to, aby zwrócić większą uwagę na jakość wykonania, pojemność oraz oczywiście oprawę wizualną. W końcu mowa tutaj o szefie dlatego najlepiej, aby prezent był całkowicie dopracowany.

Prezent dla pracownika

Kiedy odwróci się sytuację, to równie dobrze szef może podarować pracownikom dobrej jakości pendrive’y. Ich wygląd może być związany z branżą firmy i mieć jej logo oraz nazwę. Na pewno taki gest będzie mile widziany przez każdego obdarowanego pracownika.

Prezent dla informatyka

Miłośnicy IT lub typowo informatycy lubią dostawać kreatywne prezenty związane z branżą, w której pracują. Toteż pendrive będzie strzałem w dziesiątkę, ale najlepiej, aby miał bardziej wymyślny kształt. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę również na jego pojemność, gdyż bardziej praktyczne będzie przynajmniej 64 GB.

Prezent dla studenta

Zarówno, gdy chcemy obdarować studenta, jak i studenci między sobą chcą dać sobie jakiś symboliczny upominek, to warto stawić właśnie na pendrive’a. Dlaczego? Bo, gdy dobrze poszukamy, to będzie niedrogi i do tego bardzo praktyczny. Dziś na studiach pendrive to całkowita podstawa, dlatego też prezent tego typu na pewno się przyda.

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.