Peeling Biovax Botanic

peeling Biovax Botanic

Opis producenta

Peeling trychologiczny BIOVAX BOTANIC Czystek i czarnuszka

Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, martwy naskórek oraz pozostałości kosmetyków do stylizacji. Poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odblokowuje ujścia mieszków. Zapewnia długotrwałą czystość skalpu i świeżość. Zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego, w tym organiczne ekstrakty z czystka i nasion czarnuszki oraz wyjątkowy ekstrakt z mięty, posiadający właściwości przeciwutleniające i łagodzące.

Widoczne efekty stosowania:

– dokładnie oczyszczone włosy i skóra głowy
– zmniejszenie przetłuszczania
– zwiększona objętość włosów
– włosy uniesione u nasady
– przywraca skórze naturalną równowagę.

cena: 19 zł

Moja opinia

Peeling nałożyłam na mokrą skórę głowy i zgodnie z zaleceniami producenta wykonałam delikatny masaż. Bardzo odpowiada mi gęsta, żelowa konsystencja, dzięki czemu peeling nie spływa. Nie zaobserwowałam żadnych podrażnień, zaczerwienienia, swędzenia, ani łupieżu – to oczywiście ogromny plus. Mam dosyć wrażliwą skórę głowy, więc często po takich zabiegach jest ona wysuszona i lekko zaczerwieniona. W przypadku tego kosmetyku nie odczułam żadnego dyskomfortu. Zapach jest przyjemny, lekko ziołowy, dość intensywny, ale nie utrzymuje się na włosach.
Aplikacja peelingu przy długich włosach jest nieco wymagająca, ponieważ drobinki się w nie wplątują. Wystarczyła jednak chwila cierpliwości i dotarłam do skóry głowy, aby to ją wymasować, a nie włosy. Moim zdaniem wygodniejsze w użyciu byłoby opakowanie zakończone aplikatorem/dozownikiem. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że bez problemu udało mi się wypłukać włosy wodą. Czasem peelingi bardzo ciężko jest usunąć ze skóry głowy, a tutaj zajęło mi to dosłownie chwilę.

Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam, że włosy przetłuszczają się znacznie wolniej, są świeże i ładnie odbite od nasady, dzięki czemu zdecydowanie zyskują na objętości. Skóra głowy po jego użyciu jest odczuwalnie oczyszczona i odświeżona. Uważam zatem, że produkt jest naprawdę skuteczny i wart zakupu. Mogę go zatem szczerze polecić. Przetestujcie i przekonajcie się same.

Joanna Sikorska, Kurier Fryzjerski, Redaktor prowadząca

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.