Pasta do układania włosów Shake Your Head

Naturalna i ułożona przez cały dzień fryzura? Teraz to możliwe, dzięki nowej, autorskiej paście do włosów z aktywnym węglem bambusowym od Shake Your Head

Autorskie formuły Grzegorza Duży wyróżnia staranny dobór naturalnych składników aktywnych np. zawarte w lotionie i lakierze włókna owsa. Po ich wpływem tworzy się siateczka, która sprawia, że włos staje się mięsisty i uniesiony. Chodzi o to, by włos się ruszał, nie był przylegający. – Kiedy kobieta idzie, to widać, że włos “idzie” razem z nią – podkreśla Grzegorz Duży.

Najnowszy autorski produkt – pasta modelująca do układania włosów – ma również gwarantować naturalny wygląd i w dodatku utrzymać fryzurę na długo. To możliwe, bo jak wszystkie kosmetyki Shake Your Head, pasta nafaszerowana jest szeregiem naturalnych składników, które zapewnią naszym włosom nawilżenie i blask. Znajdziemy w niej m.in. woski pszczele, wosk z liści kencji, kwasy tłuszczowe pochodzenia naturalnego oraz aktywny węgiel bambusowy. – Zazwyczaj pasty są mocne, trudne do wtarcia. Nasza pasta jest bardziej kremem, po roztarciu wchłania się i odżywia włos, pozostawiając go elastycznym i nieposklejanym, po prostu naturalnym – wyjaśnia stylista.

– Pasta będzie elementem linii kosmetyków. We wrześniu planujemy wypuszczenie odżywki, działającej na zasadzie zakwaszania – mówi Grzegorz Duży. Poprzez odpowiednie pH, odżywka będzie naturalnie domykać łuskę włosową, a włos stanie się wygładzony i odżywiony. Ponadto trwają prace nad szamponem.

“Odkryj naturę swoich włosów” – to hasło przyświecające idei produktów tworzonych pod marką Shake Your Head. Ale Grzegorz Duży to nie tylko produkty i salon fryzjerski. To marka sama w sobie. 25 lat doświadczenia i zdobytej przez ten czas wiedzy pozwoliły stworzyć profesjonalny, stale rozwijający się biznes z pasją. I koncepcję tunelu. – Tunel jest drogą, tłumaczy Grzegorz. – A na końcu tunelu jest wizja. Wyjściami zawsze wchodzą jakieś osoby, ktoś zostaje na dłużej, ktoś jest tylko na chwilę, ale to nie jest złe, bo wzajemnie sobie pomagamy. Choć czasami współpraca może też wiele zabrać, bo to, co dobre dla innych, nie zawsze jest dobre dla nas – zaznacza. Mimo to, jak mówi, działanie daje szczęście, ważne, by obrać cel wędrówki i z niego nie zbaczać. W życiu trzeba podjąć decyzję i wybrać jeden kierunek, w którym można pracować nad wieloma rzeczami – podsumowuje.

Cena pasty 80 zł
www.shakeyourhead.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.